Konstrukční skupina připojení - IBS A 25/P CB-T - 2751865

Žádný obrázek

Konstrukční skupina připojení

Cena:

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupiny INTERBUS pro řídicí jednotky AEG-Schneider Automation
Napojovací konstrukční skupina INTERBUS IBS TSX/Q CB/I-T umožňuje připojení systému INTERBUS k řídicí jednotce Modicon TSX Quantum. Spojení s řídicím systémem se provádí přímo přes sběrnici LMS v centrální části nebo, s omezeným rozsahem výkonu, v rozšiřujícím nosiči konstrukčních skupin.
Výměna dat s účastníky INTERBUS se provádí přes interní State-RAM řídicí jednotky, která se projektuje přes konfigurátor ConCept/Modsoft. IBS A25 DCB/I-T spojuje systém INTERBUS s řídicími jednotkami Modicon TSX A250, A350 a A500. Připojení k řídicí jednotce se vytvoří přes Modnet 1/SFB-. Konstrukční skupina emuluje přes toto spojení k A250 až 15 a k A350/A500 až 16 rozšiřujících nosičů konstrukčních skupin. Účastníci INTERBUS se přitom zobrazují jako systému vlastní konstrukční skupiny DEP... a DAP... v těchto emulovaných nosičích konstrukčních skupin.
Každé zásuvné místo v centrálním nebo rozšiřujícím nosiči konstrukčních skupin lze použít k uchycení napojovací konstrukční skupiny. Připojení napájecího napětí 24 V DC se provádí samostatně přes konektory COMBICON.
IBS A25/P CB/I-T umožňuje připojení systému INTERBUS k řídicí jednotce Modicon TSX A250. Napojovací konstrukční skupina je přímým účastníkem PAB (paralelní sběrnice zařízení) a lze ji umístit v centrálním nosiči konstrukčních skupin A250 na libovolném zásuvném místě v oblasti V/V. Stanice IB-ST budou emulovány v softwaru PLC ALD jako nosiče konstrukčních skupin. Výměna dat s účastníky v INTERBUS probíhá, jako u systému vlastních periferních konstrukčních skupin, přes signální paměť A250, která se konfiguruje přes editor osazovacích seznamů.
Parametrizace systému INTERBUS specifická pro zařízení a napojovací konstrukční skupiny může být uložena ve výměnné parametrizační paměti u IBS A25 DCB/I-T a pevné parametrizační paměti u IBS TSX/Q CB/I-T centrálně na napojovací konstrukční skupině.

Obchodní data

Objednací klíč 2751865
Ks/bal. 1
GTIN 4017918126889
Číslo celní sazby 85389091

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít