Vazební člen sběrnice - IBS ST ZF 24 BK DIO 8/8/3-T - 2750798

Obrázek znázorňuje variantu IBS ST 24 BK DIO 8/8/3-LK

Svorka sběrnice INTERBUS-ST-V/V, 8 digitálních vstupů, 8 digitálních výstupů, 500 mA, vstupy/výstupy navíc disponují zástrčkou FLK, třída krytí IP20, zahrnuje: Svorkovou část s pružinovou svorkou a modulární elektronikou

Cena:

Save money: Best price starts from {0} pieces!

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Svorky sběrnice INTERBUS-ST s dodatečným rozhraním (periferie)
Do vstupních/výstupních svorek INTERBUS je kromě vlastních svorek sběrnice integrováno 8 digitálních vstupů a 8 digitálních výstupů. Navíc lze moduly rozšířit až o 4 vstupní/výstupní moduly INTERBUS-ST. Všechny funkce svorek sběrnice, jako např. odpojení vstupních/výstupních modulů od sítě INTERBUS, zůstávají zachovány bez omezení.
Speciálně u aplikací, u kterých je k dispozici málo místa, nebo které zpracovávají pouze několik málo vstupních/výstupních bodů, nabízí se použití těchto svorek sběrnice.
Svorky sběrnice IBS ST 24 BK DIO 8/8/3-T nebo ....-LK nabízejí možnost podle volby obsadit vstupy a výstupy podle volby pomocí konektorů se šroubovými svorkami ve svorkovém bloku. To umožňuje jednoduché připojení elektronických zátěžových relé ELR 319 nebo vstupních/výstupních modulů VARIOFACE ke 14pólovým zásuvkovým konektorům FLK.
Svorky sběrnice IBS ST 24 BK RB-T... nebo IBS ST 24 BK RB-LK ... mají navíc ještě rozvětvení dálkové sběrnice. Toto rozvětvení dálkové sběrnice má stejné omezení rozšiřování jako dálková sběrnice. Všechny přístroje s rozhraním dálkové sběrnice zde mohou být propojeny.
Všechny svorky sběrnice INTERBUS umožňují separátní odpojení přídavných rozhraní sběrnice. Tím do určité míry přebírají funkce dvou svorek sběrnice v systému INTERBUS a odpovídajícím způsobem jsou obsluhovány i v adresních seznamech a projekčních programech (CMD).
Upozornění: Při sestavování sběrnic, které odbočují od svorek sběrnice, musí být zohledněna topologie, která je podporována napojovacími konstrukčními skupinami INTERBUS.

Vaše výhody

  • Připojení dálkové sběrnice měděnými kabely
  • Galvanické oddělení
  • 8 digitálních vstupů
  • 8 digitálních výstupů
  • Diagnostika a zobrazení stavu
  • Montáž na nosnou lištu

Obchodní data

Objednací klíč 2750798
Ks/bal. 1 ks
GTIN 4017918108410
Hmotnost/kus (bez obalu) 690,000 g
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback