Konstrukční skupina připojení - IBS ECO-LINK - 2746346

INTERBUS Master - rozhraní včetně: - Softwaru ovladačů pro DOS a Windows - Uživatelské dokumentace v němčině a angličtině - Monitorovacích programů - Kabel pro zdroj napětí

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

S IBS ECO-Link se sleduje jiný nástavec pro použití systému INTERBUS na počítačích kompatibilních s IBM. IBS ECO-Link je cenově příznivé řešení, které poskytuje jednoduchou manipulace a zacházení pro jednoduché úlohy řízení. Uživatel dosáhne rychlého úspěchu, tím, že mu bez velkého nákladu budou k dispozici signály periférie v PC.
IBS ECO-Link je ideální pro uvádění do provozu a servisní účely. Kromě toho může být IBS ECO-Link použit také pro zachycení měřených hodnot, např. použití v přenosných počítačích, jako ovládání pro nekomplikované stroje a malá zařízení. Protože provoz sběrnice a uspořádání protokolu prováděné počítačem, na jehož sériovém rozhraní je IBS ECO-Link připojen, závisí výkon zařízení tudíž ve vysoké míře od použitého typu procesoru a jeho vytížení.
Software ovladače pro Windows a DOS je součástí produktu, stejně jako příkladové programy a monitor, nemusí být zvlášť instalovány, protože sériové ovladače využívají provozní systém. Vždy nejaktuálnější verzi najdete na naší internetové stránce. Ovladač umožňuje nejjednodušší vyhotovení výkonných použití INTERBUS s programy C, C++, Delphi nebo Visual Basic v nejkratší době.

Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2746346
Ks/bal. 1 ks
Strana katalogu Strana 335 (AX-2007)
GTIN 4017918174095
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,157 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít