An error occured while your request was computed

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Simulátor PROFIBUS Master je jednoduchý, univerzální nástroj pro výměnu dat se sběrnicí PROFIBUS Slaves téměř všech výrobců přes PROFIBUS DP. Simulátor PROFIBUS Master si může vyměňovat data s mnoha sběrnicemi PROFIBUS Slaves i bez souboru GSD, bez typového souboru a bez sběrnice PROFIBUS Master. Simulátor PROFIBUS DP Master samozřejmě navíc umožňuje použití souboru GSD k zahájení výměny dat se sběrnicí PROFIBUS Slaves. Adresování sběrnice PROFIBUS Slaves je rovněž možné. Simulátor PROFIBUS Master nabízí také možnost vyhledání všech uživatelů připojených ke svazku sběrnice PROFIBUS a tyto graficky znázornit. Výstupní data mohou být konzistentně přenášena. Při impulzním režimu existuje možnost podržení obsazených výstupů tak dlouho, dokud je stisknuté tlačítko myši.
Napájecí napětí konvertoru rozhraní je zajištěno přes samotné rozhraní sběrnice PROFIBUS. Proto je maximálně vhodný i pro mobilní montáž v laptopu nebo notebooku. Konvertor rozhraní se jednoduše zasune mezi sběrnici PROFIBUS a propojovací kabel RS 232. Simulátor PROFIBUS Master je testovací prostředek, případně nástroj, pro uvedení sběrnice PROFIBUS Slaves do provozu a jako takový, není vhodný pro řízení automatizačních procesů.
V rozsahu dodávky simulátoru PROFIBUS Master je obsažen konvertor rozhraní mezi rozhraním RS 232 počítače a sběrnicí PROFIBUS. Mimoto ještě obdržíte spojovací kabel s PC a samotný software na disketách.

Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2741480
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 230 (C-6-2017)
GTIN 4017918190859
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,050 kg
Číslo celní sazby 85366990
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít