Konstrukční skupina připojení - IBS PCI 104 SC-T - 2737494

Napojovací skupina ve formátu PCI-104, spojuje síť INTERBUS k řídicímu systému s rozhraním PCI-104 bez oddělení potenciálů.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupina IBS PCI 104 SC-T spojuje síť INTERBUS k řídicímu systému s rozhraním PCI-104. PCI-104 je rozhraní standardizované po celém světě na mnoha vložených platformách založených na PC. Pro přístup k datům jsou k dispozici ovladače pro mnoho provozních systémů. Příkladové programy pro VisualC©/C++, VisualBasic© a Delphi ukazují jednoduchý přístup ke konstrukční skupině. Pro integraci do dalších provozních systémů může na dotázání dodán Device Driver Development Kit (DDK). Pro provozní systémy založené na Windows je připraveno zjednodušené rozhraní HLI vyššího programovacího jazyku ke stažení zdarma. Má-li se použít OPC server jako standardní rozhraní, je třeba stáhnout IBS OPC SERVER. Konstrukční skupina může být parametrizována zcela přes rozhraní ovladače. Pro rychlý, na aplikaci nezávislý rozběh je také možnost generovat náběhovou sekvenci s IBS CMD SWT G4 a redundantně uložit v paměti parametru konstrukční skupiny. Pro parametrizaci, diagnostiku a update firmwaru je vyvedeno dodatečně jedno sériové rozhraní. Napojovací skupina podporuje až 8192 vstupů a stejný počet výstupů. Všechny funkce generace 4 firmwaru (jednosměrné vypnutí segmentů, INTERBUS s 2 MBaud, optická diagnostika řízených tras atd.) jsou kompatibilně provedeny se stávajícími napojovacími konstrukčními skupinami ISA, PC/104 a PCI INTERBUS. Pro spřažení zaklapnutých nástrčných lišt INTERBUS a sériového rozhraní k tělesu je k dispozici volitelně 30 cm sada kabelů.

Vaše výhody

 • Externí zdroj napájení 24 V DC
 • Přímé zapojení do vizualizačních systémů založených na OPC přes server OPC
 • Instalace více karet v jednom PC s dohledem nad několika linkami INTERBUS
 • Funkčně kompatibilní ovladač
 • Přístup na data systému INTERBUS a řízení přes virtualizační stanice
 • Je podporován parametrický kanál INTERBUS (PCP)
 • Parametrizace a diagnostika Diag+
 • Přístup na aplikace vyššího programovacího jazyka přes HFI
Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2737494
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 435 (C-8-2013)
GTIN 4046356042857
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,084 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
 • Vytvořit PDF
 • Doporučit
 • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít