Řadič - ILC 200 IB - 2729800

Inline-Controller, bez konektoru pro připojení a pole pro popis. Řídicí jednotka se instaluje místo standardní komunikační jednotky Inline pro sběrnici. Stejně jako komunikační jednotka ovladač propojuje stanici s nadřízenou sítí sběrnice INTERBUS.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Použitím procesoru Inline Control CPU se stanice Inline stává modulární kompaktní řídicí jednotkou. Inline Controller se instaluje místo standardní komunikační svorky Inline pro sběrnici. Stejně jako svorka pro sběrnici jednotka Inline Controller propojuje stanici s nadřízenou sítí.
Integrované řídicí funkce řadiče lze programovat dle IEC 61131-3. Tím je možné realizovat decentralizované a soběstačné řízení v systému instalace Inline. Nejkratší časové intervaly lokální reakce / odezvy zajišťují rychlé vstupy / výstupy.
Použití modulu řídicí jednotky Inline Control nebo řídicích jednotek dálkového řízení Remote Field Controller umožňuje konstruovat a vyrábět předem vyzkoušené mechanické a elektrické jednotky, které se ve stavebnicovém systému sestavují do komplexu cílového řešení. Díky sloučení vyzkoušených funkčních mechanických a elektrických jednotek a vstupních / výstupních periferií s programem řídicí jednotky se výrazně snižují časové intervaly projektování, montáže, instalace a uvedení do provozu. V tomto principu se dají pružně provádět i rozšíření zařízení.
Programování s PC WORX
Obecné programování modulu Inline Control se provádí s použitím automatizačního software PC WORX. Programy jsou v souladu s mezinárodní normou IEC 61131-3. Program Download je realizován buď přes sběrnici INTERBUS nebo lokálním rozhraním RS-232. Programy a data konfigurace jsou uložena v integrované paměti Flash. K remanentnímu uložení proměnných a identifikátorů do paměti je k dispozici 8 KByte (NV) RAM s uchováním dat i při vypnutém napájení.

Vaše výhody

  • Rychlé vstupy pro zpracování přerušení, počítání událostí a měření cyklů
  • 24V vysokorychlostní výstupy pro pulsně šířkovou modulaci
Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2729800
Ks/bal. 1 ks
Strana katalogu Strana 93 (AX-2005)
GTIN 4017918185992
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,342 kg
Číslo celní sazby 85371091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít