Software - IBS AX SWT G4 - 2729541

Software pro řízení a správu, pro ovládání komunikačníh cest společně se softwarovými bloky CMD a softwarovými bloky jiných výrobců.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Nástroj Automation Xplorer (průzkumník automatizace) umožňuje přehled sítě řídících jednotek Master na sběrnici INTERBUS a účastníků PCP na sběrnici INTERBUS i směrem dolů na podřízené sběrnice zapojené do sítě s přístupem po síti Ethernet a sběrnici Interbus. Nástroj Automation Xplorer detekuje všechny komunikační trasy (komunikační reference) k těmto účastníkům. Speciální funkce však spočívá v napojení nástrojů cizích výrobců (např. nástroj k zadávání parametrů pro ovládací řízení sváření) tak, aby bylo možné příslušným účastníkům na sběrnici INTERBUS (např. řízení sváření) zadávat parametry z centrálního místa. Komunikační trasa vypočtená nástrojem Automation Xplorer se předává nástroji cizího výrobce, takže tento nástroj pak může s příslušným přístrojem komunikovat přímo po síti.

Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2729541
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 76 (AX-2005)
GTIN 4017918476113
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,199 kg
Číslo celní sazby 85234920
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít