Konstrukční skupina připojení - IBS ISA SC/486DX/I-T - 2723945

Napojovací konstrukční skupina s koprocesorem, s oddělením potenciálů, včetně softwaru ovladače a uživatelské příručky na CD

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Karta koprocesoru INTERBUS generace 4
S IBS ISA SC/486DX/I-T je v nabídce pro programování obslužných PC ve vyšším programovacím jazyku ve strojích a zařízeních výkonná napojovací konstrukční skupina PC pro INTERBUS. Řídicí a automatizační programy běží na koprocesoru IBS ISA SC/486DX/I-T. Systém PC je tak volný pro vizualizaci přes INTERBUS napojených procesních signálů a procesních parametrů.
Pro koprocesor IBS ISA SC/486DX/I-T se používá celosvětově dostupný standard PC/104 jako zásuvná Embedded-PC-Board. Programování řídicího programu se provádí standardními kompilátory, jako např. Borland C nebo Microsoft C. Programy jsou vyvíjeny jako host, testovány a následně nahrávány na kartu koprocesoru.
Pro operační systém DOS a aplikace je v nabídce 8 MByte IDE Flash jako místní disk. Aplikace může použít pro runtime 640 kByte operačního systému DOS. Pro programování aplikace lze použít uživatelsky přívětivé rozhraní vyšších programovacích jazyků HLI.
Napájení se v normálním případě provádí přes host. Pro napájení nezávislé na hostu je připravena externí přípojka 5 A. Výpadek napájecího napětí hostu pak nemá žádný vliv na provoz IBS ISA SC/486DX/I-T, připojený INTERBUS a na koprocesoru běžící řídicí program.
Jako příslušenství lze volitelně získat vestavný napájecí zdroj pro PC ISA Slot (24 V IN/5 V OUT) IBS PC EXT PS/24DC/FIL.

Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2723945
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918154134
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,479 kg
Číslo celní sazby 84733020
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít