Konstrukční skupina připojení - IBS ISA RI/I-T - 2723071

Napojovací konstrukční skupina Slave pro sběrnici ISA, s připojením měděným vodičem

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupiny INTERBUS-Slave pro PC
Napojovací konstrukční skupina Slave je inteligentní karta PC, která připojí jedno PC na libovolném místě do systému INTERBUS. Tak mohou být vytvořeny např. výkonné vizualizační stanice, které realizují k místu nevázaný přístup k datům systému INTERBUS a k řízení.
V jednom PC mohou být v případě potřeby instalovány až 4 konstrukční skupiny, takže vizualizace resp. dohled nad více linkami INTERBUS jsou možné na jediném PC. Pro samostatný provoz ve vypnutém PC je možné externí napájení (5 V).
Počet datových slov, který napojovací skupina Slave v systému INTERBUS uloží, může být nastaven mezi jedním a šestnácti datovými slovy. Kromě jednoho volně konfigurovatelného, rychlého kanálu V/V pro zvolená časově kritická data, je podporován parametrický kanál INTERBUS (PCP). S parametrickým kanálem je možný podle potřeby orientovaný přístup k větším datovým blokům, jako např. cyklické čtení celkového obrazu V/V řízení.
Rozhraní ovladače jsou funkčně kompatibilní s napojovacími konstrukčními skupinami INTERBUS-PC generace 4 jako IBS PC ISA SC/I-T. Napojovací konstrukční skupina je programovatelná vyšším programovacím jazykem přes rozhraní DDI. Dostupné jsou ovladače pro Windows NT a DOS.
Výměna dat přes OPC je podporována od verze 2.0 serveru OPC (2729127 IBS OPC-Server).
Jako příslušenství lze volitelně získat vestavný napájecí zdroj pro PC ISA Slot (24 V IN/5 V OUT) IBS PC EXT PS/24DC/FIL.

Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2723071
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918155797
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,195 kg
Číslo celní sazby 84733020
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít