Řadič - IBS 24 RFC/486DX/ETH-T - 2723000

Žádný obrázek

Remote Field Controller pro sítě Ethernet

Cena:

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Remote Field Controller s přímým přístupem k Ethernetu
Remote Field Controller pro sítě Ethernet
Jedná-li se o decentrální modulární automatizaci, jsou jednotky Remote Field Controller (RFC) s inteligencí řízení IEC-61131 a připojením k síti ideálním řešením. Jako kompaktní průmyslová PC nabízejí jednotky Remote Field Controller síťový výkon řízení založený na PC na místě na nosné liště.
Integrovaná přípojka Ethernet
Integrovaná síťová přípojka Ethernet (přes kroucenou dvojlinku) zajišťuje stále důležitější konektivitu Ethernetu.
Přes Ethernet a TCP/IP jsou „PC na nosnou lištu“ dálkově dostupná. Programování, obsluha a vizualizace přes síť umožňují inovativní a hospodárná řešení automatizace.
Při použití serveru INTERBUS-OPC je k dispozici i přes Ethernet standardizované spojení s nejrůznějšími vizualizačními pakety.
Řídicí výkon IEC-61131
Remote Field Controllery spoléhají na mezinárodní standard PC/104 pro vestavěné systémy PC. U všech Remote Field Controllerů se provádí průběžná konfigurace a programování podle IEC 61131 pomocí automatizačního software PC WORX. PC WORX lze provozovat lokálně na sériovém rozhraní nebo přes síť (Ethernet).
Výkonný procesor může být programován ve všech pěti jazycích IEC-61131 a slouží k rychlému zpracování řídicích úloh.
Komunikace Ethernet
Integrované komunikační funkce konstrukčních skupin RFC umožňují přímou a efektivní výměnu dat přes Ethernet. Univerzální komunikační možnosti s Remote Field Controllery zajišťuje protokol Ethernet-TCP/IP. Standardizovaný přenosový protokol TCP/IP je celosvětově velmi rozšířený a k dispozici pro všechny typy počítačů a operační systémy.
Se serverem INTERBUS-OPC jsou k dispozici data standardizovaná v síti Ethernet.
Prostřednictvím komunikačních modulů TCP/IP Send a Receive dle normy IEC -61131-5 Standard lze vyměnit informace, např. nezbytné spojovací proměnné, mezi dvěma Remote Field Controllery přes Ethernet. Tak lze projektovat decentralizovaná, modulární řešení automatizace. Také časová synchronizace je možná přes síť Ethernet.

Obchodní data

Objednací klíč 2723000
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918141257
Hmotnost/kus (bez obalu) 2,128 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2020

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít