Konstrukční skupina připojení - IBS ISA FC/I-T - 2722027

Polní řízení, s oddělením potenciálů včetně operačního systému

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Polní řízení jako napojovací konstrukční skupina PC
IBS ISA FC.. z řady karet PC Phoenix Contact umožňují integraci komplexních řídicích a automatizačních úloh podle IEC 61131 v obslužných PC strojů a zařízení. Průchozí sesíťování v řídicích a automatizačních úrovních přitom přebírá systém INTERBUS. Polní řízení zaručují bezpečné připojení senzorů, aktorů a polních přístrojů přes INTERBUS a nabízejí pro řídicí úlohy samostatný, na hostu nezávislý výkon podle IEC-6113. Na všech polních řízeních běží řídicí a automatizační programy nezávisle na hostu. Systém PC je tak volný pro vizualizaci procesních signálů a parametrů napojených přes INTERBUS. Odpojení řídicí jednotky zařízení od vizualizace zařízení i dohled celého systému sepnutím watchdog zaručují vysokou provozní bezpečnost.
Pro průběžnou konfiguraci a programování podle IEC 61131 se používá u všech polních řízení automatizační software PC WORX.
Polní řízení Phoenix Contact existují se škálovatelným výkonem pro nejrůznější požadavky. Kompaktní karta polního řízení IBS ISA FC/I-T je základní variantou pro menší až střední řídicí úlohy a hodí se pro každý obslužný, řídicí a automatizační systém založený na PC. Ukládání remanentních dat řídicího programu se provádí na 8 KByte velkou NVRAM umístěnou na základní desce.
Střední až horní výkonový segment je pokrytý polním řízením IBS ISA FC/486DX/I-T, které používá celosvětově dostupný standard PC/104 jako výkonnou vestavěnou desku PC. Použitím desky koprocesoru je uživateli k dispozici samostatné, na systému PC nezávislé řešení řízení škálovatelného výkonu.

Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2722027
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918140762
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,190 kg
Číslo celní sazby 84733020
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2020

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít