Software - IBS CMD SWT G4 P - 2721468

Software pro síťovou konfiguraci INTERBUS 4 generace

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Sběrnicový systém pro otevřenou a flexibilní architekturu ovládání musí uživateli nabídnout ve smyslu požadované nezávislosti na výrobci i koncept jednotné a především na výrobci nezávislé manipulace a diagnostiky systému. Pro INTERBUS byl vytvořen software pro projektování, uvedení do provozu a diagnostiku CMD (Configuration Monitoring Diagnostics), jehož podstatnými znaky jsou nezávislost na použitém řídicím systému a flexibilita oproti rozšířením programů, novým funkcím a služebním programům. Uživatelská skupina DRIVECOM např. nabízí služební programy pro parametrizaci pohonů podle profilu DRIVECOM.
Aby bylo možné vyhovět požadavkům uživatelů, je naše INTERBUS know how integrováno do tohoto softwaru.
CMD pro všechny fáze:
CMD je pomocný prostředek, který lze použít po celou dobu životnosti zařízení od plánování a projektování, přes uvedení do provozu, dohled provozu až po diagnostiku v případě servisu. Pro uživatele to znamená, že odpadají náklady na zapracování do několika softwarových nástrojů.
Pomocí CMD softwaru může uživatel stanovit ve fázi projektování konfiguraci zařízení INTERBUS. Logické adresy nebo proměnné, s jejichž pomocí má později řídící program přistupovat na decentralizované vstupy a výstupy, mohou být přiřazeny vstupním a výstupním bodům.
Při uvedení do provozu může za pomocí integrované monitorovací funkce proběhnout test funkce dílčích zařízení.
Funkce diagnostiky poskytují kdykoliv detailní informace o stavu sběrnice, případné příčiny chyb a návrhy na jejich odstranění.
CMD pro celosvětově etablované operační systémy:
CMD funguje pod operačními systémy Windows pro standardní PC systémy (Windows® NT 4.0 SP6, Windows® 2000, Windows® XP). Díky obvyklému rozhraní je uvedení do obsluhy softwaru a tím i obsluha celého systému INTERBUS jednoduchá a bezpečná.
Software CMD G4 není schválen pro operační systémy od verze Windows 7 a novější. Jeho nástupce Config+ naproti tomu podporuje i aktuální a budoucí operační systémy.

Logo Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2721468
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918140595
Hmotnost/kus (bez obalu) 183,300 kg
Číslo celní sazby 85234920
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2020

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít