Konstrukční skupina připojení - IBS S7 300 DSC-T - 2719975

Napojovací jednotka pro řídicích jednotek Siemens SIMATIC® S7 300

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Konstrukční připojovací skupina pro připojení řídicí jednotky Siemens SIMATIC S7-300 na sběrnici INTERBUS
Použitím konstrukčních skupin pro připojení IBS S7 300 BC-T a IBS S7 300 DSC-T proběhne připojení řídicí jednotky SIMATIC S7 300 na sběrnici INTERBUS.
U cenově výhodné základní varianty IBS S7 300 BC-T jsou důležité snadné uvedení do provozu technologií Plug & Play a jednoduchá obsluha a ovládání. Po náběhu napájecího napětí proběhne načtení konfigurace sběrnice INTERBUS a její automatické spuštění. Indikace diagnostických a provozních stavů je realizována několika LED diodami přímo na konstrukční skupině pro připojení.
S komfortní konstrukční skupinou pro vysoce kvalitní připojení IBS S7 300 DSC-T možnosti výkonu a kapacity rozšíříte o vlastnosti:
- funkce předzpracování dat,
- synchronní režimy provozu,
- rozšířené možnosti zadávání parametrů softwarovým nástrojem IBS CMD SWT G4 a
- komunikace PCP.
Vzhledem se IBS S7 300 DSC-T od základní varianty odlišuje zásuvnou pamětí pro zadávání parametrů a osvědčeným displejem diagnostiky s odsazenou klávesnicí k ovládání rozsáhlých funkcí displeje. Díky zobrazení diagnostických dat formou srozumitelného nekódovaného textu lze vzniklé poruchy zjistit a odstranit v nejkratší době. Tím se zvyšuje pohotovost a provozní připravenost zařízení.
Dozor systému přebírá automatická funkce diagnostiky. Diagnostická data má samozřejmě k dispozici rovněž řídcí jednotka prostřednictvím registru diagnostiky (vstupní slovo), takže mohou být využita např. pro systémy vizualizace.
Použitím programu IBS CMD lze komfortně zadávat parametry sběrnice INTERBUS. Data zadaných parametrů je možno následně uložit do zásuvné parametrizační paměti IBS MC FLASH v konstrukční skupině pro připojení. Při výměně konstrukční připojovací skupiny lze kompletní zadané parametry sběrnice INTERBUS přenést v zásuvné kartě FLASH paměti.
Zobrazení a zpracování dat snímačů a akčních členů probíhá stejně jako s vlastním vstupním / výstupním periferním zařízením systému v prostředí STEP 7.
Systém sběrnice INTERBUS je řízen funkčním registrem. Jednoduchým nastavením výstupů lze přímo vyvolat často používané funkce diagnostiky a funkce ovládacího řízení (např. připojení / odpojení a přemostění účastníků, vymazání zobrazené diagnostiky, potvrzení signalizovaných hlášení...).

Vaše výhody

  • Funkční bloky pro STEP 7 usnadňují integraci
  • INTERBUS s až 8192 body V/V na jednu napojovací konstrukční skupinu
  • Max. přenosová rychlost 2 MBaud INTERBUS
Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2719975
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 436 (C-8-2013)
GTIN 4017918132293
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,686 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít