Konstrukční skupina připojení - IBS PLC5 DSC/I-T - 2719027

Napojovací konstrukční skupina pro řídicí jednotky Allen-Bradley PLC ® 5, s oddělením potenciálů

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Napojovací konstrukční skupiny INTERBUS pro řídicí jednotky Allen Bradley PLC 5
Napojovací konstrukční skupina INTERBUS IBS PLC5 DSC/I-T umožňuje připojení systému INTERBUS k řídicím jednotkám Allen Bradley PLC5 s typy CPU 5/11, 5/20, 5/30, 5/40, 5/60, 5/80, jakož i všech variant (např. Ethernet) těchto typů.
Napojovací konstrukční skupina se s řídicí jednotkou spojuje přes V/V sběrnici Allen Bradley. Pracuje jako systému vlastní vstupní/výstupní konstrukční skupina s variabilní oblastí adresy, takže lze na data polních přístrojů INTERBUS dosáhnout přímo. Přes příkazy k přesunu bloku jsou data přenášena do rozsahu paměti řídicí jednotky.
Aktivace systému INTERBUS se provádí automaticky nebo přes uživatelský program. Pro zařízení specifická parametrizace systému INTERBUS a napojovací konstrukční skupiny bude proto uložena ve výměnné parametrizační paměti centrálně na konstrukční skupině.
Pro vytvoření parametrických dat je v nabídce software IBS CMD SWT G4.
IBS CMD SWT G4 nabízí jako systém překrývající software navíc k parametrizaci, konfiguraci a dokumentaci zařízení diagnostiku jednotlivých účastníků a celkového systému INTERBUS. Kromě toho lze v běžícím provozu zařízení zobrazit stavy periferií připojených účastníků INTERBUS.
Pro zobrazení rozsáhlé systémové diagnostiky INTERBUS nabízí IBS PLC5 DSC uživatelsky orientovaný LCD displej, na kterém se zobrazují provozní a chybové stavy jako nešifrovaný text. Přímé zobrazení hlášení pomáhá zkrátit doby uvádění do provozu a prostojů a zvýšit tak upotřebitelnost vašeho zařízení. Snadné intuitivní ovládání LCD displeje probíhá přes blok tlačítek na čelním štítku.

Logo

Obchodní data

Objednací klíč 2719027
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4017918132248
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,009 kg
Číslo celní sazby 85389091
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

HIGHLIGHTS 2020

Creative solutions for a smart world

PLCnext Technology

Platforma pro neomezenou automatizaci.

PLCnext Technology
Na webovou stránku PLCnext
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít