Paměť - SD FLASH 512MB PDPI PRO - 2701801

Zobrazení podobné

Programová a konfigurační paměť, výměnná, 512 MByte s licenčním klíčem k opatření licence funkčního bloku PDPI – PRO pro přesné vícekanálové regulátory se samočinnou optimalizací, doplňkové funkce: např. zpracování žádaných hodnot pro funkce topení a chlazení.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Programová a konfigurační paměť pro uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC, s licenčním klíčem pro knihovny funkčních bloků.

Konstrukční bloky funkcí společnosti Phoenix Contact pro regulátor PDPI jsou opatřeny licenčním postupem, tzn. za každou řídicí jednotku, na které mají být použity moduly podléhající licenci, je třeba uhradit poplatek. Moduly přiložené k runtime licenci jsou uložené v řídicí jednotce nebo jsou použitelné omezenou dobu v demo-režimu.

Respektujte prosím uvedené výkonové parametry vaší řídicí jednotky (řídicích jednotek) a zkontrolujte vhodnost pro jejich aplikaci.

Pro uživatele, kteří nepoužívají knihovny funkčních bloků, je v nabídce programová a konfigurační paměť alternativně i bez licence.

Vaše výhody

  • Programová a konfigurační paměť, výměnná, s licenčním klíčem pro knihovny funkčních bloků.
  • Uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC

Obchodní data

Objednací klíč 2701801
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 91 (C-6-2017)
GTIN 4046356833349
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,010 kg
Číslo celní sazby 85235190
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít