Paměť - SD FLASH 512MB PDPI BASIC - 2701800

Zobrazení podobné

Programová a konfigurační paměť, výměnná, 512 MByte s licenčním klíčem k opatření licence funkčního bloku PDPI – BASIC pro přesné vícekanálové regulátory se samočinnou optimalizací, např. pro funkce topení a chlazení nebo hydraulické pohyby.

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Programová a konfigurační paměť pro uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC, s licenčním klíčem pro knihovny funkčních bloků.

Konstrukční bloky funkcí společnosti Phoenix Contact pro regulátor PDPI jsou opatřeny licenčním postupem, tzn. za každou řídicí jednotku, na které mají být použity moduly podléhající licenci, je třeba uhradit poplatek. Moduly přiložené k runtime licenci jsou uložené v řídicí jednotce nebo jsou použitelné omezenou dobu v demo-režimu.

Respektujte prosím uvedené výkonové parametry vaší řídicí jednotky (řídicích jednotek) a zkontrolujte vhodnost pro jejich aplikaci.

Pro uživatele, kteří nepoužívají knihovny funkčních bloků, je v nabídce programová a konfigurační paměť alternativně i bez licence.

Vaše výhody

  • Programová a konfigurační paměť, výměnná, s licenčním klíčem pro knihovny funkčních bloků.
  • Uložení aplikačních programů a jiných souborů v systému souborů PLC

Obchodní data

Objednací klíč 2701800
Ks/bal. 1 ks
Strana katalogu Strana 55 (C-6-2019)
GTIN 4046356833332
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,009 kg
Číslo celní sazby 85235190
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít