Licence - FL MGUARD LIC CIM - 2701083

Licence pro aktivaci CIFS Integrity Monitoring (CIM) na FL MGUARD

Cena:

Přehled

Technické údaje

Soubory ke stažení

Popis výrobku

CIM – ochrana před viry vhodná pro průmyslové použití

CIFS Integrity Monitoring, ve zkratce CIM, je antivirový senzor vhodný pro průmyslové využití od společnosti Phoenix Contact. Aniž by bylo nutné stále nahrávat předlohy virů, rozpozná CIM, zda bylo manipulováno se systémy založenými na Windows, jako např. řídicími jednotkami, obslužnými jednotkami nebo PC, např. prostřednictvím vadného softwaru.

Kde se CIM používá?
CIM se používá převážně, chceme-li zabezpečit tak zvané non patchable systémy. Non patchable systémy jsou z velké části systémy založené na Windows, pro které platí jedna či více následujících vlastností:

■ Systém disponuje zastaralým operačním systémem, jako například Windows 2000 či starší verzí, pro něž Microsoft již nepřipravuje žádné bezpečnostní opravy.
■ Systémy, které není dovoleno změnit, neboť stav při dodání byl certifikován výrobcem či úřadem. V případě změny softwaru, například v důsledku aktualizace operačního systému, by zanikla záruka nebo schválení daného úřadu.
■ Systémy, které není dovoleno kvůli časově kritickým průmyslovým aplikacím vybavit virovým scannerem, například pro zachování jejich schopnosti reálného času. Nebo z důvodu nemožnosti aktualizovat předlohy virů, neboť například není k dispozici internetové připojení.
■ Systémy, které vědomě nebyly vybaveny virovými scannery či IDS/IPS (systém pro detekci rušení, systémy pro prevenci rušení), neboť i v případě chybného alarmu je celá aplikace zastavena.
■ Systémy, jejichž uživatelé nedisponují know-how pro instalaci virového scanneru nebo IDS/IPS, aniž by nebyl negativně ovlivněn systém.
Non patchable systémy se nacházejí v různých průmyslových oblastech: Například v chemickém a farmaceutickém průmyslu u analytických systémů, v automobilovém průmyslu při výrobě airbagů, ale také ve výrobě s řídicími jednotkami založenými na PC.

Vaše výhody

  • Zkouška integrity systémů Windows

Obchodní data

Objednací klíč 2701083
Ks/bal. 1 ks
Strana katalogu Strana 433 (C-6-2017)
GTIN 4046356696791
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,021 kg
Číslo celní sazby 39191080
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít