Router - FL MGUARD SMART2 VPN - 2700639

Router s inteligentním firewallem, propustnost dat až 99 MBit/s (Wire Speed Performance), firewall Stateful Inspection Firewall pro maximální bezpečnost a co nejsnadnější konfiguraci, VPN podle standardu IPsec, šifrování hardwaru až 35 MBit/s

Cena:

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Aprobace

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Malý
mGuard smart od Innominate přesvědčuje nejvyšší možnou bezpečností a výkonem na nejmenším prostoru. Nikdy nebylo snadnější spolehlivě a bezpečně chránit pro podnik kritické počítače, stroje nebo jakékoliv jiné připojení IP před útoky.

Silný
Security Appliance mGuard smart kombinuje mimořádně výkonnou hardwarovou platformu mGuard s osvědčeným firmwarem mGuard. Na bázi posíleného systému Embedded Linux od Innominate integruje tato kombinace čtyři navzájem sladěné bezpečnostní komponenty: obousměrný Stateful Firewall, flexibilní router NAT, vysoce bezpečnou bránu VPN a volitelně ochranu před škodlivým softwarem vhodnou pro průmyslové prostředí.

Chytrý
Díky robustnímu pouzdru a nekomplikovanému elektrickému napájení přes libovolný port USB je mGuard smart perfektně vhodný pro mobilní zajištění zdrojů kritických pro podnik. Lze tak rychle a cenově příznivě realizovat změny na místě a infrastrukturu.

Bezpečnost koncového bodu
mGuard smart se znamenitě hodí pro mobilní a stacionární zajištění pracovišť a prostředí blízkých výrobě s malými požadavky na průmyslové tvrzení. Ať už jako bezpečný firewall mezi kancelářskými a výrobními sítěmi, jako klient vzdálené správy nebo jako Security-Router pro malé pracovní skupiny.

Bezpečná údržba na dálku
Pro scénáře údržby na dálku nezávislé na softwaru lze mGuard smart použít jako mobilního klienta VPN a jako dočasné spojení VPN pro bezpečnou údržbu stroje na dálku přes tunel VPN šifrovaný IPsecVPN. Ideální zvláště ve středních podnicích vyrábějících stroje a zařízení jako cenově výhodná infrastruktura teleservisu k připojení strojů, řídicích jednotek nebo mobilních techniků.

Vaše výhody

  • Modul VPN pro mobilní použití

Obchodní data

Objednací klíč 2700639
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 438 (C-6-2017)
GTIN 4046356616591
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,160 kg
Číslo celní sazby 85176200
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít