Propojovací optický kabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ03/2 - 1400689

Osazený kabel s optickými vlákny, kabel zipcord, skleněné vlákno Multimode 50/125 µm, OM4, zástrčka: SC-Duplex / SC-Duplex, krytí: IP20, pro položení uvnitř kabelových kanálů nebo v rozvaděčích, délka: 2 m

Cena:

Přehled

Technické údaje

Aprobace

Soubory ke stažení

Vaše výhody

  • Propojovací kabel Multimode pro pokládku v interiéru
  • Ideálně se hodí pro použití v rozvodných zařízeních a pro připojení koncových zařízení
  • Všechny komponenty splňují UL 94, V0
  • Jednotlivé prvky 2,8 mm, z bezhalogenového a samozhášivého materiálu
  • Interferometrické testy v každé etapě certifikačního procesu
  • Vynikající mechanické a optické vlastnosti
  • Splňuje optické a mechanické průmyslové standardy
  • Konektor s výbrusem UPC pro optimální hodnoty tlumení
  • Nízkolomové vlákno
  • Individuální protokol měření s přenosovou ztrátou ≤ 0,3 dB, měřeno podle IEC 61300-3-4
  • Individuální protokol měření s činitelem zpětného útlumu ≥ 35 dB, měřeno podle IEC 61300-3-6
  • Rozsáhle zkoušeno podle IEC 61753-122-2 a IEC 61753-1 kat. C
  • Zkouška změny teploty podle IEC 61300-2-1
  • Vibrační zkouška podle normy IEC 61300-2-1
  • Pevnost v tahu kabelového připojení podle IEC 61300-2-5

Obchodní data

Objednací klíč 1400689
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
Strana katalogu Strana 420 (C-2-2017)
GTIN 4046356734967
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,061 kg
Číslo celní sazby 85447000
Země původu DE (Německo)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít