Aplikace a řešení

Aplikace a řešení

Kompletní řešení pro vaše úkoly

Nabízíme vám maximální flexibilitu a pohodlí.

Nenabízíme vám jen jednotlivé produkty, ale také vám pomáháme při plnění vašich úkolů s kompletními řešeními od společnosti Phoenix Contact. Díky našim technologiím připojení budete mít maximální možnou flexibilitu a náš sladěný sortiment výrobků vám umožní používat stejné příslušenství u více různých produktů. Přesvědčte se níže o výhodách našich řešení.

Zjednodušíme vaše pracovní činnosti

Označování a popisování  

Označování a popisování

Portfolio systému MARKING system nabízí intuitivní a uživatelsky přívětivá řešení pro všechny aplikace, od plánování až po hotové značení.

Nabízíme vám vhodnou tiskárnu, příslušný software pro profesionální plánování a nejrůznější značkovací materiály pro jakoukoli vaši aplikaci. Kromě toho vám vždy pomůžeme s našimi individuálními službami.

Pomůžeme vám s ochranou

Zásah bleskem u obytného domu  

Chraňte se před následky zásahu bleskem

Začněte včas přemýšlet o tom, jak můžete ochránit vaše zařízení a osobní data před následky zásahu bleskem a vznikajícího přepětí.

Také u sebe doma používejte vhodné produkty od společnosti Phoenix Contact. Nabízíme informace a školení na toto téma a pomůžeme vám vybrat ty správné produkty.

Pomůžeme vám při správném výběru

Snímek obrazovky konfigurátorů  

Vaše pomůcka pro výběr správného produktu

Jako pomůcku vám nabízíme naše konfigurátory, abyste neztratili přehled o různých požadavcích a technických možnostech.

S pomůckami pro výběr správné přepěťové ochrany nebo pro individuální sestavení rozvodných bloků PTFIX pro efektivní rozvod napětí vždy najdete správný produkt nebo správné řešení pro vaši aplikaci.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít