Zpět na přehled

Požadavky systému a softwaru

Věnujte pozornost následujícím pokynům:


Prohlížeč

Výukové moduly jsou optimalizovány pro prohlížeč Mozilla Firefox (od verze 3) a Microsoft Internet Explorer (od verze 7). U ostatních prohlížečů, například Google Chrome nebo Safari, může docházet k chybnému zobrazení nebo omezení funkcí.

Flash Player

K přehrání výukových modulů v prohlížeči Firefox potřebujete přehrávač Adobe Flash Player (od verze 8). Flash Player si nainstalujte nebo aktualizujte kliknutím na odkaz „Adobe Flash Player“. Odkaz nejdete v sekci služeb. Postupujte podle pokynů na webu Adobe a případně potvrďte bezpečnostní dotazy svého internetového prohlížeče. V prohlížeči Internet Explorer potřebujete Flash pouze u některých výukových modulů.

Pop-up blocker, JavaScript

Klikli jste na výukový modul a nic se neděje? Možná je to tím, že máte aktivované zablokování vyskakovacích oken (pop-up blocker) nebo deaktivovaný JavaScript. Podívejte se do nastavení prohlížeče. Můžete tam aktivovat JavaScript a změnit nastavení vyskakovacích oken. Přidejte doménu <phoenixcontact.xy> (xy = doména příslušné země) na seznam adres, pro které platí výjimka v blokování vyskakovacích oken.

Rozlišení

Optimální rozlišení výukových modulů je 1024 x 768 pixelů. Při nižším rozlišení se výukový modul nezobrazí celý – poznáte to podle posuvníku na pravém okraji obrazovky. V takovém případě zvyšte rozlišení a spusťte modul znovu.

Zvuky a namluvené texty

Všechny výukové moduly používají namluvené texty nebo melodii v pozadí. Ty jsou naprosto nezbytné pro správné přehrání modulů. Přesvědčte se, že tyto soubory nejsou firemní ochranou firewall blokovány. Pokud přehrávání zvuku na vašem počítači nefunguje, obraťte se na správce sítě nebo horkou linku.


Zpět na přehled
Technická podpora
  • Požadavky systému a softwaru

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít