Na všechny tiskové zprávy

Nové přepínače pro vysoce dostupné sítě EtherNet/IP

15.09.2016

Řízené přepínače s gigabitovými Combo porty  

Řízené přepínače s gigabitovými Combo porty

Nové řízené přepínače rodiny FL SWITCH 7000 od společnosti Phoenix Contact umožňují nyní integraci vysoce dostupných řídicích buněk EtherNet/IP s redundancí DLR do nadřazených gigabitových struktur.

Až čtyři Combo porty (SFP nebo RJ45) s propustností dat v rozsahu gigabitů zajišťují vysokou flexibilitu při konstrukci aplikací s měděnými a optickými spojeními. Tím lze v jedné aplikaci flexibilně realizovat obě spojení v kruhu DLR, ale i redundantní připojení k nadřazeným strukturám Layer 3 až se čtyřmi optickými spojeními. Díky velkému výběru optických modulů SFP jsou přitom možná spojení Single a Multimode s délkami vedení až 80 km. Přepínače jsou proto vhodné jako rozhraní mezi výrobní sítí a automatizační buňkou nebo pokud je důležitá volná volba přenosového média. Podpora protokolů RSTP a DLR přitom zajišťuje průchodnou redundanci v celém zařízení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít