Na všechny tiskové zprávy

On-line konfigurace a objednávka těžkých konektorů

17.05.2019

Online konfigurátor HEAVYCON  

Individuální on-line konfigurace těžkých konektorů

Online konfigurátor HEAVYCON od společnosti Phoenix Contact umožňuje návrh individuálních konektorů v několika málo krocích.

Konfigurátor poskytuje podporu při požadovaném konstrukčním návrhu. Obrázky ve 2D a 3D vám usnadní výběr. Z nesčetných možných kombinací vám budou automaticky nabídnuty vhodné komponenty pro vybrané díly. Pro dosažení bezchybné konfigurace je tedy zapotřebí zadat pouze několik informací. Intuitivní ovládání umožňují jednoduché nabídky filtrů a funkce přetažení.

Nejdříve zvolíte svůj typ konektoru. Vhodná pouzdra jsou k dispozici pro jakoukoli aplikaci. V závislosti na požadavku následně zvolíte kontaktní vložky s pevnými póly nebo modulární kontaktní vložky. Jsou dostupné pro přenos dat, signálů, výkonu nebo pro pneumatické aplikace. Uživatelsky přívětivá vizualizace probíhá v reálném čase ve 3D. Kompletní nakonfigurované řešení lze integrovat do vašeho CAD systému, odeslat nebo umístit přímo do nákupního košíku a objednat. Vaši konfiguraci lze kdykoli vyvolat na základě vygenerovaného ID řešení.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít