List rotoru

List rotoru

Nepřetržité sledování stavu

Využijte spolehlivé řešení pro zvýšení výnosů vašeho zařízení.

Zpět na Zařízení pro zpracování větrné energie

Kategorie

 • Řešení pro detekci námrazy

  Systém detekce námrazy od společnosti Phoenix Contact měří tloušťku námrazy na listech rotoru a zajišťuje spolehlivou funkci vaší větrné elektrárny.

 • Řešení sledování listů rotoru

  Rotor Blade Tension Monitoring (RBTM) od společnosti Phoenix Contact neustále sleduje kmitání listů rotoru větrné elektrárny.

 • Řešení pro měření proudu blesku

  Systém měření proudu blesku LM-S (Lightning Monitoring System) od společnosti Phoenix Contact umožňuje lepší plánování údržby ve větrných elektrárnách.

Se zvětšujícími se průměry rotoru se sledování stavu listu rotoru stává důležitým úkolem. Správný dohled zvyšuje účinnost zařízení a zajišťuje důležité bezpečnostní funkce pro ochranu větrných elektráren před poškozením.

Vaše výhody

 • Maximální provozuschopnost větrných elektráren s robustními součástmi i za extrémních podmínek
 • Jednoduchá integrace do stávajících zařízení díky otevřeným rozhraním
 • Údržba a úprava parametrizace s možností plánování prostřednictvím dálkového přístupu

Sledování listů rotoru pomocí Blade Intelligence

Nové technologie a bezdrátové snímače umožňují udržitelné a efektivní řízení údržby, ale také současně efektivní modernizaci starších turbín.

Naše řešení pro sledování listů rotoru soustavně registruje stav vašich listů rotoru a umožňuje včas reagovat na události díky kombinaci detekce ledu, měření proudu blesku a sledování zátěže. Naše řešení je k dispozici v různých variantách a může být také dodatečně a spolehlivě integrováno do stávajících systémů.

Topologie Blade Intelligence  

Sledování stavu pomocí inovativní měřicí technologie

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít