Vodní cesty

Vodní cesty

Více bezpečnosti

Nabízíme inteligentní systémy automatizace pro více bezpečnosti a hospodárnosti na vodních cestách.

Zpět na Aplikace a řešení

Kategorie

  • Plavební komory
    Plavební komory

    Signální světla a automatizační technika od společnosti Phoenix Contact zaručují bezpečný a cenově výhodný provoz plavebních komor.

  • Výhybky v lodní dopravě
    Výhybky v lodní dopravě

    S řešeními od společnosti Phoenix Contact jsou stavy zařízení výhybek v lodní dopravě dohlíženy pomocí telemechaniky a signály se bezpečně přepínají.

Mosty, plavební komory a výhybky zajišťují, že osobní a nákladní doprava na vodních cestách probíhá bezproblémově a bez časových zpoždění. Signály viditelné do dálky řídí provoz a zaručují, že lodní provoz může reagovat včas na překážky, jako jsou mosty nebo protisměrná doprava.

Aby loď bezpečně proplula, musí být optimálně automatizována zařízení. Řešení od společnosti Phoenix Contact podporují bezpečný provoz plavební komory podle směrnice o strojích. Inteligentní řešení automatizace nabízí více bezpečnosti a hospodárnosti pro moderní řízení lodní dopravy.

Přehled: Vodní cesty

Přehled: Vodní cesty  

Řešení pro bezpečný lodní provoz na vodních cestách

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít