Plavební komory

Plavební komory

Efektivní provoz plavebních komor

Realizujte bezpečný celodenní provoz se signálními světly a automatizační technikou od společnosti Phoenix Contact.

Pro překonání výškových rozdílů na vodních cestách jsou nezbytné plavební komory. Při výpadku zařízení plavební komory na velmi využívané vodní cestě vznikají průmyslu milionové škody.

Vedle bezchybného provozu plavební komory vyžadují zvyšující se bezpečnostní požadavky spolehlivou a diagnostikovatelnou signalizaci zařízení plavební komory. Signální světla a automatizační technika od společnosti Phoenix Contact zaručují bezpečný celodenní provoz a snižují tím plánované náklady.

Vaše výhody

  • Bezpečné uvedení do provozu a jednoduchá údržba díky předinstalovaným softwarovým funkcím
  • Přístroje s dlouhou životností díky robustnímu designu a inovativní technologii
  • Rychlá diagnostika a dlouhodobá bezpečnost dat díky připojení k síti pomocí standardních protokolů

Bezpečná signalizace

Signalizační zařízení  

Signální světla LED pro plavební komory

Pro plavební komory má nejvyšší prioritu dostupnost signalizačních systémů.

Signální světla LED zohledňují tento požadavek prostřednictvím důsledně realizovaných vlastností diagnostiky a komunikačnímu spojení vhodnému pro průmysl. Obzvláště robustní pouzdro odolné vůči mořské vodě a masivně provedená technika připojení jsou vytvořeny pro použití v náročném prostředí.

Automatizace plavebních komor

Bezpečné ovládací systémy a systémy V/V  

Bezpečné řízení jednotek plavební komory

Všechny jednotky komplexu plavební komory, jako brány a komory, jsou dohlíženy a řízeny z ovládacího místa.

S širokým portfoliem ovládacích systémů a systémů V/V dohlížíte a řídíte bezpečnostně relevantní funkce v souladu s požadovanou kategorií SIL nebo Performance Level. V kombinaci s redundantně konstruovanou komunikací PROFINET zaručuje inteligentní systém NOUZOVÉHO VYPNUTÍ bezpečné řízení systémů plavební komory.

Regulace hladiny vody

Přívodní čerpací stanice  

Bezpečné řízení vodního přítoku a odtoku

S modulární technologií ovládacího řízení od společnosti Phoenix Contact řídíte vodní přítok a odtok plavebních komor v souladu s potřebami a spolehlivě zaznamenáváte výškové stavy.

Čerpadla, ventily a posunovače jsou řízeny a dohlíženy pomocí předem naprogramovaných funkčních bloků. Integrace do stávajících systémů je možná.

Automatizovaná signalizace plavební komory

Se signálními světly LED a technologií ovládacího řízení od společnosti Phoenix Contact vytvoříte spolehlivá a energeticky efektivní signalizační zařízení pro námořní použití.

Jako integrální součást celkového řešení poskytují v celé síti signální antény stavové informace a poplašná hlášení. Podporují běžná průmyslová rozhraní. Díky připojení sběrnice probíhá bezproblémová integrace do vaší sítě.

Topologie: Automatizovaná signalizace plavební komory  

Energeticky efektivní signalizační zařízení pro plavební komory

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít