Silniční provoz

Silniční provoz

Přinášíme na silnici výkon

Spolehněte se na komplexní řešení pro tunely, mosty a pouliční osvětlení.

Zpět na Aplikace a řešení

Kategorie

 • Pouliční osvětlení
  Pouliční osvětlení

  Phoenix Contact nabízí systémy řízení světla pro ovládání osvětlení podle potřeb pomocí standardizované telemechaniky.

 • Tunel
  Tunel

  Společnost Phoenix Contact se stará s inteligentními řídicími systémy v souladu s požadavky dopravní infrastruktury o bezproblémový provoz tunelu.

 • Pohyblivé mosty
  Pohyblivé mosty

  Phoenix Contact nabízí řešení pro dohled, ovládání a funkční bezpečnost pohyblivých mostů.

 • Rádiové aplikace v dopravní technice

  Moderní a efektivní komunikační a automatizační řešení od společnosti Phoenix Contact zajišťují vysokou dostupnost a bezpečnost silnic a vodních cest.

V budoucnu bude inteligentní infrastruktura v silničním provozu stále důležitější. Velké zvyšování dopravních výkonů ve stále komplexnějších strukturách vyžaduje chytrá řešení automatizace. V centru pozornosti přitom jsou městská mobilita a bezpečnost účastníků silničního provozu.

Phoenix Contact podporuje náročné projekty týkající se dopravně technického vybavení, konstrukce tunelu a dalších dopravních systémů se spolehlivou technikou. Vsaďte na komplexní řešení v dopravní infrastruktuře – počínaje centrálním prvkem technologie ovládacího řízení s připojením senzoriky a aktoriky přes přepěťovou ochranu až po rozsáhlý bezpečností koncept.

Přehled: Silniční provoz

Přehled: Silniční provoz  

Komplexní řešení pro tunely, mosty a pouliční osvětlení

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít