Železniční průmysl

Železniční průmysl

Vždy na vaší straně

S našimi produkty, systémy a řešeními jsme vašim spolehlivým partnerem.

Zpět na Řešení

Kategorie

  • Aplikace a řešení
    Aplikace a řešení

    Naše produkty pro kolejová vozidla nabízejí kvalitu, spolehlivost a nevyžadují údržbu.

  • Normy a standardy
    Normy a standardy

    Produkty společnosti Phoenix Contact pro železniční průmysl splňují nejrůznější národní a mezinárodní normy a standardy, které platí speciálně pro železniční aplikace.

Společnost Phoenix Contact je už několik desítek let spolehlivým partnerem v železničním průmyslu a nabízí vám produkty pro kolejová vozidla a signalizační techniku. Profitujte z velké inovační síly a rozsáhlého know-how v oboru. To je základem našich spolehlivých a hospodárných řešení.

Nabízíme vám rozsáhlý produktový program pro individuální řešení připojení a systémová řešení. Náš tým odborníků je připraven vám pomoci!

Certifikace IRIS

Certifikace IRIS  

Certifikace IRIS

Společnost Phoenix Contact je od dubna 2008 certifikována podle mezinárodního standardu železničního průmyslu (IRIS). Základem tohoto standardu je norma řízení kvality DIN EN ISO 9001, která byla rozšířena o mezinárodní požadavky specifické pro železniční aplikace.

Tímto certifikátem bylo potvrzeno přizpůsobení našich procesů řízení kvality podle standardu IRIS i stálá kvalita našich produktů po celou dobu životního cyklu produktů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Stahování z internetu

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít