Phoenix Contact po celém světě

Doma ve světě

Doma ve světě

Mluvíme vaší řečí – ve více než 60 zemích.

Od Finska po Jižní Afriku, od Mexika po Japonsko: Jsme vám nablízku. Osobní kontakt s vámi je pro nás nesmírně důležitý – mezi námi lidmi. Proto se o vás staráme osobně, ať jste právě kdekoliv na světě.

Sídlo společnosti Phoenix Contact

Phoenix Contact má kořeny v Německu, naše sídlo se nachází v Blombergu. Společnost, založená v roce 1923 v Essenu, rostla se svými úkoly. To platí pro výrobu a techniku stejně jako pro rozmanitost výrobků a oborů činnosti. Zjistěte více o našich obchodních zájmech a členech vedení společnosti na webové stránce naší společnosti.

Skupina PHOENIX CONTACT

Ke skupině Phoenix Contact Deutschland patří dvanáct firem. Sledují jasné pověření: nabídnout zákazníkovi co nejlepší řešení jeho úloh v oblasti elektrotechniky. Zjistěte více o skupině Phoenix Contact na naší firemní webové stránce.

Kompletní poradenství kdekoli

Phoenix Contact po celém světě  

Kompletní poradenství kdekoli

Nejrychlejší spojení se společností Phoenix Contact: naše pobočky na místě. Najdete nás všude na světě, s konkrétní kontaktní osobou z vaší země. Jako globální hráč jsme doma po celém světě. Protože naše produkty a služby jsou žádány v mezinárodním měřítku, jsme tam, kde nás potřebujete.

50 dceřiných společností a 30 zastoupení zajišťuje po celém světě kompletní poradenství a přesné dodací služby. Na následující stránce najdete všechny prodejní pobočky po celém světě. Spojte se s námi.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít