Volná pracovní místa

Chcete pracovat ve společnosti Phoenix Contact? Prohlédněte si naši nabídku volných pracovních pozic.

Technický specialista

V současné chvíli hledáme do našeho týmu technického specialistu/ specialistku....

Popis pozice:
▪ Technická podpora prodeje poskytovaná zákazníkům v České republice po telefonu i e-mailem
▪ Návrhy základních technických řešení
▪ Administrace a řešení reklamací, zprostředkování certifikací z jiných zemí zákazníkům v ČR,
komunikace se zákazníky i s podpůrným týmem v Německu
▪ Úzká koordinace s týmy podpory prodeje, produkt manažerů a aplikačních inženýrů
▪ Kancelář v Brně

Profil kandidáta:
▪ SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
▪ Praktická zkušenost s instalací elektrotechnických prvků a technickou podporou prodeje vítána
▪ Vůle učit se novým věcem a chuť tvořit něco nového
▪ Dobré komunikační dovednosti
▪ Dobrá znalost MS Office
▪ Angličtina slovem i písmem, němčina výhodou
▪ Vhodné i pro schopné absolventy

Nabízíme:
▪ Trénink a školení v ČR a Německu
▪ Samostatnou práci orientovanou na výsledek
▪ Přátelský kolektiv, příjemné prostředí
▪ Zázemí mezinárodní společnosti s centrálou v Německu
▪ Fond vzdělávání a další zaměstnanecké benefity

Pokud jste dočetli až sem a máte o pozici stále zájem, pošlete nám, prosím, vaše CV emailem na adresu rrocek@phoenixcontact.cz.

Těšíme se na vás!

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

zavřít