Volná pracovní místa

Chcete pracovat ve společnosti Phoenix Contact? Prohlédněte si naši nabídku volných pracovních pozic.

Technická podpora

Pokud vás baví hledat technická řešení, nebojíte se učit nové věci a rádi komunikujete, čtěte dále.

Hledáme pracovníka pro technickou podporu.

Pracovní náplň:

  • Pracovník technické podpory je především podporou obchodního oddělení, na které se obrací zákazníci s dotazy či požadavky. Hlavní náplní práce je vytypování konkrétního výrobku z našeho portfolia dle obecných požadavků zákazníka, návrh jednoduchých technických řešení, a pokud zákazník požaduje, tak i poskytnutí technické dokumentace či certifikace.
  • Další oblastí je vyřizování reklamací průmyslových tiskáren – administrativní zpracování, komunikace se zákazníkem, s podporou v Německu, vyzkoušení funkčnosti reklamované tiskárny, v případě drobných poruch provedení opravy, popřípadě zaslání do servisního centra. U ostatních produktů je to pouze podpora při zjišťování závady.

Profil kandidáta:

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Výhodou je praktická zkušenost s instalací elektrotechnických prvků a technickou podporou prodeje, ale pozice je vhodná i pro absolventy. Nemusíte se bát složitějších technických řešení, neboť za Vámi budou stát zkušení kolegové; důležitá je ochota učit se novým věcem
  • Základní orientace v technické dokumentaci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Základní počítačová gramotnost (MS Office)
  • Angličtina slovem i písmem (komunikace s centrálou většinou e-mailem, někdy telefonicky), němčina výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Kancelář v Brně, školení v ČR a Německu
  • Přátelský kolektiv, neformální prostředí
  • Fond vzdělávání 30.000 Kč/rok (možno čerpat dle libosti, mj. i na lekce anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Příspěvek na stravování
  • Roční bonus vyplácený dle splnění stanovených cílů
  • Služební mobil
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days

Jestli vás pozice zajímá, pošlete prosím životopis s průvodním dopisem na email: jprchal@phoenixcontact.cz, případně pokud vám chybí ještě nějaká informace, dotazy rádi zodpovíme 😊.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
Referrer: https://l.facebook.com/