Seznam produktů Oddělovací zesilovače s připojením Modbus

Filtry

Počet výsledků: 53

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Certifikace

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_INPUT_SIGNAL_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_OUTPUT_SIGNAL_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_OUTPUT_SIGNAL_TYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_MEASUREMENT_RANGE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_INPUT_SIGNAL_TYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Komunikační modul - MINI MCR-2-V8-MOD-RTU - 2905634

Osm oddělovacích zesilovačů MINI Analog Pro a měřicí převodníky lze jednoduše a rychle integrovat do sítě Modbus/RTU pomocí komunikačního adaptéru.

Komunikační modul - MINI MCR-2-V8-MOD-TCP - 2905635

Osm oddělovacích zesilovačů MINI Analog Pro a měřicí převodníky lze jednoduše a rychle integrovat do sítě Modbus/TCP pomocí komunikačního adaptéru.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UNI-UI-UIRO-PT - 2902028

Univerzálně konfigurovatelný 4cestný oddělovací zesilovač, se spínacím výstupem a se zásuvnou technikou připojení ke galvanickému oddělení analogových signálů. Konfigurovatelný pomocí DIP přepínače nebo pomocí softwaru. Technika připojení push-in, standardní konfigurace.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UNI-UI-UIRO - 2902026

Univerzálně konfigurovatelný 4cestný oddělovací zesilovač, se spínacím výstupem a se zásuvnou technikou připojení ke galvanickému oddělení analogových signálů. Konfigurovatelný pomocí DIP přepínače nebo pomocí softwaru. Technologie šroubového připojení, standardní konfigurace.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UNI-UI-UIRO-PT-C - 2902027

Univerzálně konfigurovatelný 4cestný oddělovací zesilovač, se spínacím výstupem a zásuvnou technikou připojení ke galvanickému oddělení analogových signálů. Konfigurovatelný pomocí DIP přepínače nebo pomocí softwaru. Technika připojení push-in, konfigurace na objednávku.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UNI-UI-UIRO-C - 2902024

Univerzálně konfigurovatelný 4cestný oddělovací zesilovač, se spínacím výstupem a zásuvnou technikou připojení ke galvanickému oddělení analogových signálů. Konfigurovatelný pomocí DIP přepínače nebo pomocí softwaru. Technologie šroubového připojení, konfigurace na objednávku.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UI-UI-PT - 2902040

3cestný oddělovací zesilovač se zásuvnou technikou připojení a kalibrovaným přepnutím měřeného rozsahu ke galvanickému oddělení unipolárních a bipolárních analogových signálů. Vstup / výstup konfigurovatelný přes DIP přepínače. Technika připojení push-in, standardní konfigurace.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UI-UI - 2902037

3cestný oddělovací zesilovač se zásuvnou technikou připojení a kalibrovaným přepnutím měřeného rozsahu ke galvanickému oddělení unipolárních a bipolárních analogových signálů. Vstup / výstup konfigurovatelný přes DIP přepínače. Technologie šroubového připojení, standardní konfigurace.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UI-UI-PT-C - 2902039

3cestný oddělovací zesilovač se zásuvnou technikou připojení a kalibrovaným přepnutím měřeného rozsahu ke galvanickému oddělení unipolárních a bipolárních analogových signálů. Vstup / výstup konfigurovatelný přes DIP přepínače. Technika připojení push-in, konfigurace na objednávku.

Oddělovací zesilovač - MINI MCR-2-UI-UI-C - 2902036

3cestný oddělovací zesilovač se zásuvnou technikou připojení a kalibrovaným přepnutím měřeného rozsahu ke galvanickému oddělení unipolárních a bipolárních analogových signálů. Vstup / výstup konfigurovatelný přes DIP přepínače. Technologie šroubového připojení, konfigurace na objednávku.

53 Výsledky

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít