Na všechny tiskové zprávy

Modulární zkušební zásuvný systém FAME pro 19palcový nosič modulu

19.06.2019

FAME RACK  

Zkušební zásuvný systém pro 19palcový nosič modulu

Modulární 19‘‘ zkušební zásuvný systém FAME 3 RACK od společnosti Phoenix Contact nevyžaduje provozní zástrčku, pracuje na principu rozpojovacího kontaktu.

Systém spojuje složité spínací operace pro zkoušky funkcí měničů proudu a napětí i spouštěcí a signální kontakty jen do jednoho kompaktního a prostorově úsporného bloku. Pro vás to znamená úsporu času. Automatický zkrat měniče a přemostění uzlu jsou zajištěny standardními propojkami ve zkušební zásuvné liště. Díky patentované otočné rukojeti a s tím spojenému předbíhajícímu zkratu měniče nabízí systém vysoký stupeň bezpečnosti. Předem smontované moduly jsou navrženy pro snadnou montáž do 19" stojanů ve dvou, tří a čtyř výškových jednotkách. Se šířkou 50 mm můžete zkušební zásuvnou lištu použít až osmkrát v jedné řadě ve stojanu. Nevyužité kontakty vyplníte záslepkami. Lze je vynechat, pokud se montáž provádí přímo na čelních panelech nebo ve dveřích mimo 19'' stojan. Díky odsazenému uspořádání zkušebních zásuvek je systém mimořádně prostorově úsporný. Zkušební vedení jednoduše upevníte pomocí kabelových spon. Pro FAME RACK je dostupný kryt se stavovým kontaktem nebo bez něj. Zkušební zásuvná lišta a zkušební zástrčka jsou vybaveny bariérovou technologií připojení pro kabelové nebo vidlicové koncovky vodiče a využívají systémové příslušenství řadových svornic systému CLIPLINE complete.


PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít