Zpět na přehled

Inline svornice ECO: Jednoduchá a hospodárná automatizace bez parametrizace

Jednoduchá a hospodárná automatizace se svornicemi Inline Eco

Se svornicemi Inline ECO vyřešíte úlohy automatizace jednoduše a hospodárně. Podle hesla – jedna svornice, jedna funkce – najdete v řadě nových svornic Inline ECO vždy vhodnou funkci pro použití automatizace. Speciální parametrizace svornic není nutná. Použitím bezpečné svornice V/V Inline ECO Safe zabezpečíte svou aplikaci – bez dodatečného softwaru.

Centrální řešení pro funkční bezpečnost v kompaktních strojích

Inline stanice ECO s bezpečnými svornicemi V/V  

Topologie jednoduchého, centrálního bezpečnostního řešení automatizace

Integrujte bezpečnou svornici V/V jednoduchým připojením do vaší stanice V/V Inline. Digitální výstupní svornice se schválením pro bezpečný segmentový okruh budou pak namontovány vpravo od bezpečné svornice V/V. Při aktivaci senzoru, např. NOUZOVÉHO ZASTAVENÍ, se napájení aktoru napětím pro seřazené výstupní moduly bezpečně odpojí. K bezpečné svornici V/V lze připojit až dva 2kanálové senzorové okruhy. Všechna stavová a chybová hlášení se předávají standardní řídicí jednotce.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít