PHOENIX CONTACT Cyber Security AG

Phoenix Contact Cyber Security AG v Berlíně

Made in Germany

Centrum kompetencí pro průmyslovou kyberbezpečnost

Společnost Phoenix Contact Cyber Security AG koncipuje a vyvíjí inovativní technologie pro bezpečnou komunikaci ve výrobní a procesní automatizaci. Více než 1 000 zákazníků důvěřuje technologii mGuard na ochranu před kyberriziky. Ta vznikají v důsledku zvyšujícího se zesíťování a automatizace výroby a v rámci celého systému tvorby hodnoty.

Pionýr v oblasti průmyslové kyberbezpečnosti

Dirk Seewald  

Dirk Seewald, předseda představenstva společnosti Phoenix Contact Cyber Security AG

Náš podnik vzešel ze společnosti Innominate Security Technologie AG, která zaujímala pionýrské postavení v průmyslovém firewallu a byla tvůrcem portfolia produktu a řešení mGuard. Společnost byla založena v roce 2001 v Berlíně a od roku 2008 funguje jako centrum kompetencí pro průmyslovou kyberbezpečnost a stoprocentní dceřiná společnost skupiny Phoenix Contact. Podnik sídlí v centru vědy a inovací v Berlíně-Adlershofu, jednom z nejmodernějších technologických parků Evropy.

„V éře digitalizace je rozsáhlé zesíťování a dostupnost dat předpokladem pro realizaci inovativních procesních a výrobních technologií. Zajištění těchto dat a komunikace je nepostradatelným klíčovým prvkem při kontrole rizik vznikajících v důsledku rozsáhlého zesíťování, vysoké automatizace a rozsáhlého používání počítačových technologií“, vysvětluje předseda představenstva Dirk Seewald nutnost bezpečnostních řešení. „K tomuto přispíváme podstatným způsobem v průmyslovém použití.“

Nositelé technologií a kompetencí

Bezpečnostní produkty  

Bezpečnostní produkty pro použití v průmyslovém prostředí

Produkty a řešení našeho podniku se používají v oblasti bezpečnosti průmyslových sítí a bezpečné dálkové údržby prostřednictvím internetu.

Společnost Phoenix Contact Cyber Security AG nabízí následující spektrum výkonů:

  • Vývoj a péče o výkonný softwarový systém mGuard, který je základem průmyslových kyberbezpečnostních produktů a řešení.
  • Definice a vývoj technologií a softwarových komponent pro bezpečnou integraci komponent automatizace do architektury Industrie 4.0.
  • Vývoj a provoz portfolií k bezpečným servisním službám Automation-Cloud.
  • Podpora průmyslových podniků při koncepci, implementaci a provozu řešení v oblasti zajištění kyberbezpečnosti.

S naším vlastním vývojovým týmem nabízíme know-how v základních oblastech Industrial Ethernet a bezpečnosti, vývoje vestavěného hardwaru a softwaru a integrace bezpečnostních komponent.

Naše výkony se vyznačují vysokým inovativním obsahem, technickou vyspělostí, vysokou kvalitou a spolehlivostí.

IT Security made ​​in Germany

Značka kvality TeleTrusT IT Security made in Germany  

IT Security made in Germany

Naše produkty a řešení splňují požadavky a nesou chráněnou značku kvality TeleTrusT „IT Security made in Germany“. Tato pečeť dokládá následující:

  • Sídlo našeho podniku je v Německu.
  • Nabízíme důvěryhodné bezpečnostní řešení pro IT.
  • Naše produkty nemají žádné skryté přístupy.
  • Bádání a vývoj v oblasti bezpečnosti IT našeho podniku probíhá v Německu.
  • Zavázali jsme se dostát požadavkům německého práva na ochranu dat.

Phoenix Contact
Cyber Security AG

+49 (0)30 921028-0

Richard-Willstätter-Straße 6
12489 Berlin, Germany

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít