PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH v Herrenbergu, Německo

Nejlepší spojení

Technologické centrum pro kulaté konektory v konstrukčních velikostech M5 až M58.

Společnost Phoenix Contact Connector Technology GmbH je technologické centrum pro kulaté konektory skupiny Phoenix Contact. Firma vyvíjí, projektuje a vyrábí kromě kulatých konektorů v konstrukčních velikostech M5 až M58 i systémy kabeláže a řešení dle specifikace zákazníka. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím celosvětové prodejní sítě společnosti Phoenix Contact.

Řešení pro signály, data a výkon

Sídlo společnosti v Herrenbergu disponuje nejmodernějším zařízením pro plastové zastříknutí, osazení kabelu, montáž, stavbu zařízení a mechanickou výrobu.

Rozsáhlé produktové spektrum zahrnuje kromě kulatých konektorů pro signály, data a výkon i inovativní hybridní konektory. Díky mezinárodním schválením a různým konstrukčním formám, kódování a krytí umožňuje produktový program individuálně přizpůsobená řešení připojení pro stroje a zařízení, elektrické pohony, výrobní automaty a přístroje v aplikacích infrastruktury.

Dlouholeté zkušenosti

Společnost Phoenix Contact Connector Technology GmbH byla založena v roce 1989 jako Coninvers GmbH a již od roku 1998 je součástí skupiny Phoenix Contact – od roku 2002 jako stoprocentní dceřiná společnost. 

Firma vystupuje od listopadu 2014 jako Phoenix Contact Connector Technology GmbH. Řediteli společnosti se zhruba 320 zaměstnanci jsou Marco Binder a dr. Christian Helmig.

Signálové konektory

Signálové konektory  

Signálové konektory

Pro přenos signálu nabízíme našim zákazníkům velké množství konektorů v konstrukčních velikostech M5 až M23. K dispozici jsou 3- až 19pólové varianty přizpůsobené individuálním aplikacím s volitelnou pájeným, lisovacím nebo letovaným připojením.

Datové konektory

Datové konektory  

Datové konektory

Pro bezpečnou a rychlou datovou komunikaci v aplikacích průmyslu a infrastruktury nabízíme stíněné kulaté konektory v konstrukčních velikostech M8 a M12 pro všechny běžné polní sběrnice a sítě.

Výkonové konektory

Výkonové konektory  

Výkonové konektory

Naši zákazníci profitují z úplného programu od kabelu přes přístroje až po desku plošných spojů – od kompaktního připojení M12 až po konstrukční velikost M58 pro velmi vysoké přenosové výkony.

Hybridní konektory

Hybridní konektory  

Hybridní konektory

Bezpečný a kompaktní přenos signálů, dat a výkonu pouze v jednom konektoru: s našimi inovativními hybridními konektory ušetří zákazníci čas a místo při kabeláži svého přístroje.

PHOENIX CONTACT Connector Technology GmbH

+49 70 32/92 74 0

Heisenbergstraße 1
D-71083 Herrenberg

Další informace

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít