Inteligentní síťové propojení

Inteligentní síťové propojení

Technologie, které nadchnou

Přesvědčte se o našich průkopnických technologických řešeních.

Základem našich inovativních produktů a řešení jsou naše technologie. Získejte přehled, jaké výhody skýtá použití našich technologií.

PLCnext Technology – perspektivní řídicí platforma

PLCnext Technology  

PLCnext Technology

PLCnext Technology tvoří základ nové, otevřené řídicí platformy od společnosti Phoenix Contact. Tato technologie jednoduše umožňuje paralelní práci s etablovanými softwarovými nástroji i sestavení programového kódu. Dodatečně je možné do systému automatizace od společnosti Phoenix Contact zařadit i funkce výrobců třetí strany nebo Open Source Community a sloučit je do komplexního systému.

Proficloud – profesionální cloudová řešení

Proficloud  

Proficloud

Proficloud od Phoenix Contact vám nabízí komplexní profesionální cloudová řešení pro vaši automatizaci – od infrastruktury, přes platformy až po software.

Tím se vám zpřístupní všechny výhody a úrovně volnosti při přechodu do digitálního věku.

PROFINET – systém Ethernet v reálném čase

PROFINET  

Spojuje funkce IT a automatizace

Technologie PROFINET je výkonná a kompatibilní základní architektura. Funkční rozšíření pokrývají požadavky nejrůznějších oborů a řešení.

IT funkce doplňují funkce automatizační techniky – proto je možné optimálně integrovat přístroje a sítě PROFINET do IT prostředí.

Technologie hybridních spínačů motoru

Hybridní spouštěč motoru CONTACTRON  

Chytré spínání motorů

Motory s technologií hybridních spínačů motoru jednoduše, kompaktně a elektronicky bezpečně sepnete, provedete jejich reverzaci a zajištění!

Industrial Wireless

Industrial Wireless  

Industrial Wireless

Průmyslové rádiové systémy otevírají nové možnosti pro flexibilní a efektivní řešení automatizace.

V procesních aplikacích lze pomocí průmyslových rádiových systémů zaznamenávat data vzdálených stanic a polních přístrojů, které nejsou jinak přístupné.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít