Výhybky v lodní dopravě

Výhybky v lodní dopravě

Bezporuchový lodní provoz

Spolehněte se na vyzkoušená řešení pro dohled stavů zařízení a spínání signálů.

Zpět na Vodní cesty

Kategorie

  • Údržba průplavů založená na stavu

    Provozovatelé a instalační firmy signalizace pro vodní cesty stojí před výzvou, jak řídit aplikaci zabezpečenou před výpadky a jak zaručit trvalý provoz.

V lodních kanálech se lodě nemohou vždy bez obav vyhnout. V místech, kde se lodě vyhýbají, tzv. výhybkách, zajišťují vysoce dostupná signální zařízení bezporuchový provoz.

S řešeními od společnosti Phoenix Contact jsou stavy zařízení dohlíženy pomocí telemechanických technologií a signály se bezpečně přepínají. Použitím efektivních signálních světel LED, koncipovaných pro náročné podmínky okolí v námořním prostředí, je zaručena bezproblémová lodní doprava.

Vaše výhody

  • Bezpečné řešení telemechaniky pro integraci do řídicího systému
  • Rychlá instalace díky předem osazenému instalačnímu systému
  • Jednoduché uvedení do provozu díky předem připraveným funkcím a vzorovým projektům

Signalizace

Signalizace výhybky v lodní dopravě  

Efektivní signální světla LED

Pro použití světelných signálních zařízení nabízí společnost Phoenix Contact vysoce dostupná signální světla LED. Modulární řídicí jednotky komunikací přímo až ke světlu.

Např. pro regulaci intenzity světla nebo definici chování v případě výpadku spojení jsou světla spojena s velínem pomocí sítě PROFINET. Ve velíně výhybky mají uživatelé přístup k mnoha informacím o diagnostice a stavu.

Telemechanika pro decentrální signální zařízení

Telemechanika pro decentrální signální zařízení  

Modulární telemechanická řešení pro signální zařízení

Ať už mobilní rádiové spojení, kabely, rádiová technologie nebo DSL: Phoenix Contact vám nabízí modulární telemechanická řešení pro vaše zařízení. Volné možnosti kombinace různých přenosových tras zajistí optimální přizpůsobení struktuře zařízení.

S předem naprogramovanými knihovnami funkčních bloků bezpečně přenesete svá data z decentrálních stanic přes standardizované protokoly do velína.

Údržba založená na webu

Údržba založená na webu pomocí tabletu  

Údržba nezávislá na místě pomocí dálkového přístupu

Integrované webové servery v řídicích jednotkách umožňují přístup k datům vašich aplikací i z mobilních koncových přístrojů. Profitujte z vizualizačních rozhraní založených na HTML podle daného zařízení pro údržbu a uvedení do provozu.

Dostupnost signalizace výhybek je transparentnější, protože údržby jsou prováděny v souladu s potřebami.

Řešení pro dálkové působení na cestách lodní dopravy

Mezi cestami lodní dopravy existují velké vzdálenosti. Ovládání založené na GSM umožňuje výměnu dat na základě standardizovaných protokolů. Díky integrovanému modemu pro rádiové spojení se ovládání ideálně hodí pro dálkové působení a dálkovou údržbu.

Topologie: řešení pro dálkové působení na cestách lodní dopravy  

Řešení pro dálkové působení a dálkovou údržbu na základě standardizovaných protokolů

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít