Kombinace spínacího zařízení - OGM RG - 2400189

Dálkový systém Repeater-/Gateway s širokým teplotním rozsahem, krytím IP65 a možností konfigurace pro polní síť, Backhaul síť, vstupní výkon a typ montáže.

Cena:

Konfigurace

Přehled

Technické údaje

Příslušenství

Soubory ke stažení

Popis výrobku

Dohledový systém pro ropu a plyn (OGM) sestává z řady produktů, jež umožňují úplnou automatizaci a dohled nad ropným polem prostřednictvím dálkového ovládání. Jednotka OGM RG (Repeater/Gateway) slouží konverzi rádiových protokolů a rozšiřování dosahu rádiové sítě. Jednotka OGM RG nabízí široký teplotní rozsah pro teploty prostředí/provozu -20 °C až 60 °C. Pouzdro pro nasazení v poli z ušlechtilé oceli 304 a krytím IP65 je dodáváno se všemi kabelovými šroubeními a šroubovými ucpávkami, které jsou pro instalaci zapotřebí.

Jakožto konfigurovatelné řešení uplatnitelné v poli je jednotka OGM RG vybavena vysílačem signálu, svodičem nadměrného proudu a přepětí a flexibilními možnostmi montáže. Může být nastavena pro rozšiřování polní sítě jako repeater nebo ke konverzi mezi protokoly různých sítí, jako jsou mobilní rádové sítě, WLAN, 900 MHz a 2,4 GHz jako brána.

Škálovatelnost a rozsah funkcí jednotky OGM RG jsou vhodné pro dálkový dohled téměř všech aplikací pro dohled nad poli pro ropu a plyn. K tomu mimo jiné patří následující aplikace:
- dálkový dohled a ovládání ústí vrtu
- RTU-Telemetrie
- Gateway pro data pro Cloud
- bezpečný rádiový přístup k těžebnímu místu
- šifrovaná Backhaul data

Vaše výhody

  • Konfigurovatelné polní sítě (900 MHz nebo 2,4 GHz)
  • Konfigurovatelné Backhaul sítě (900 MHz, 2,4 GHz, mobilní síť a wifi)
  • Vstupní výkon AC nebo DC
  • Oblast provozu: teplota okolí od -20 °C do 60 °C
  • Možnosti montáže na stěny a sloupy

Obchodní data

Objednací klíč 2400189
Ks/bal. 1 ks
Upozornění Vyrobeno na zakázku (nelze vrátit)
GTIN 4055626007007
Hmotnost/kus (bez obalu) 0,444 kg
Číslo celní sazby 85176200

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401
  • Vytvořit PDF
  • Doporučit
  • Feedback

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít