Productlijst switches

Filters

45 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR_AND, helpText=, helpImageUrl=]

Functie

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_CU_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_PRODUCT_FAMILY_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEVICE_TYPE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_AMBIENT_TEMPERATURE_OPERATION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Omgevingstemperatuur (bedrijf)

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_SPEED_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Overdrachtssnelheid

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2205 - 2702326

Managed Switch 2000, 5 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2208 - 2702327

Managed Switch 2000, 8 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX - 2702328

Managed Switch 2000, 7 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 1 SC-multimode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX SM - 2702329

Managed Switch 2000, 7 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 1 SC-singlemode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX - 2702330

Managed Switch 2000, 6 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 SC-multimode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM - 2702331

Managed Switch 2000, 6 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 SC-singlemode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX ST - 2702332

Managed Switch 2000, 6 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 ST-multimode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM ST - 2702333

Managed Switch 2000, 6 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 ST-singlemode 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2SFX - 2702969

Managed Switch 2000, 6 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 SFP-poorten 100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2204-2TC-2SFX - 2702334

Managed Switch 2000, 4 RJ45-poorten 10/100 MBit/s, 2 SFP-poorten 100 MBit/s, 2 Combo-poorten 10/100 MBit/s, beschermklasse: IP20, PROFINET Conformance-Class B

45 Treffers

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten