Naar alle persinformatie

19"-rangeerklemmen voor een efficiënte lichtgeleider-dataoverdracht

16.09.2018

19  

19"-rangeerklemmen voor een efficiënte lichtgeleider-dataoverdracht

De nieuwe 19"-rangeerklemmen van Phoenix Contact vereenvoudigen de lichtgeleiderbekabeling en zijn geschikt voor realtime-dataoverdracht.

De modulaire bouwvorm maakt veel verschillende toepassingen mogelijk, bijvoorbeeld in de energieverdeling of in de procestechniek. De rangeerklemmen bieden in een 19"-moduuldrager op drie hoogte-eenheden ruimte voor voorgeconfectioneerde moduulcontactblokken met 6 x LC-duplex op 1 x Q-ODC-12. Zo kunt u flexibel oplossingen met maximaal 72 LC-duplex-aansluitingen realiseren of later uitbreiden. Voor toepassingen die minder aansluitingen nodig hebben, zijn voorgeconfectioneerde 19"-patchpanels met 12 x LC-duplex en 2 x Q-ODC-12 op één hoogte-eenheid een optie. Alle aansluitingen (vezelcategorie OM1) zijn snel en veilig bereikbaar via de voorzijde.


PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten