Naar alle persinformatie

Voorgeconfectioneerd voor de hoogste eisen

21.04.2017

19  

Direct gereed voor gebruik: voorgeconfectioneerde 19"-spliceboxen voor OM2- en OM4-vezels

Phoenix Contact biedt nu nieuwe 19"-spliceboxen voor glasvezel-gebaseerde databekabeling van schakelkasten of computerruimten.

De spliceboxen voor de vezelklassen OM2 en OM4 bieden een aan de voorzijde uitschuifbare lade met 12 of 24 LC-duplex-aansluitingen. De in de splicecassettes geleide glasvezel-pigtails zijn afzonderlijk kleurgecodeerd, om de toewijzing aan de frontaansluitingen te vereenvoudigen. Afzonderlijke meetprotocollen leggen de invoegdemping en reflectiedemping van elke pigtail vast, zodat de voorgemonteerde boxen van robuust plaatstaal meteen gebruiksgereed zijn.


PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten