Glasvezelconverters - FL MC 10/100BASE-T/FO G1300 ST - 2708986

De afbeelding toont FL MC 10BASE-T/FO G850

Glasvezelconverter, voor het omzetten van 10/100Base-T(X) naar multimode glasvezel (1300 nm), B-FOC (ST®)-glasvezelaansluiting, op rail te monteren, voeding: 24 V DC

Prijs:

Overzicht

Technische gegevens

Toebehoren

Downloads

logo logo logo

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 2708986
Verpakkingseenheid 1 stk
Opmerking Ordergebonden productie (geen retournering)
Cataloguspagina Pagina 545 (IF-2011)
GTIN 4046356082846
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 171,700 g
Douanetariefnummer 85176200
Land van herkomst DE (Duitsland)

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

PLCnext Technology

Het platform voor onbegrensde automatisering.

PLCnext Technology
Naar de PLCnext-website
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten