Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS422/FO 850 E/E2000 - 2708012

Geen afbeelding beschikbaar

Glasvezelconverter voor INTERBUS tot 2 Mbit/s, twee relaiscontacten, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (E2000 duplex) in 850 nm-techniek, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Prijs:

Overzicht

Technische gegevens

Toebehoren

Toelatingen

Downloads

logo

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 2708012
Verpakkingseenheid 1 stk
GTIN 4046356078979
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 159,600 g
Douanetariefnummer 85176200
Land van herkomst DE (Duitsland)

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

PLCnext Technology

Het platform voor onbegrensde automatisering.

PLCnext Technology
Naar de PLCnext-website
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten