Interfacemoduul - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

Fast Ethernet SFP-WDM-moduul voor overdracht tot maximaal 20 km via een vezel met een golflengte van 1550/1310 nm

Prijs:

Overzicht

Technische gegevens

Toelatingen

Downloads

Artikelomschrijving

SFP-WDM-moduul met een overdrachtssnelheid van 100 Mbit/s bij een golflengte van 1310/1550 nm en een maximale overdrachtslengte van 20 km.

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 2702438
Verpakkingseenheid 1 stk
Opmerking Ordergebonden productie (geen retournering)
Cataloguspagina Pagina 425 (C-6-2017)
GTIN 4055626189147
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 32,300 g
Douanetariefnummer 85176200
Land van herkomst TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten