Interfacemoduul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 2 km met een golflengte van 1310 nm

Prijs:

Overzicht

Technische gegevens

Toelatingen

Downloads

Artikelomschrijving

SFP-moduul met een overdrachtssnelheid van 1000 Mbit/s bij een golflengte van 1310 nm en een maximale overdrachtslengte van 2 km.

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 2702397
Verpakkingseenheid 1 stk
Opmerking Ordergebonden productie (geen retournering)
Cataloguspagina Pagina 424 (C-6-2017)
GTIN 4055626163161
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 30,400 g
Douanetariefnummer 85176200
Land van herkomst TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten