Splicebox - FOC-SB-FR19:1U-LCD12-OM2 GY - 1418815

19"-splitterbox, grijs, 12 x LC-duplex OM2

Splicebox, bouwvorm: 19"-rack, patch-moduul, beschermklasse: IP20, materiaal: plaatstaal, aansluitmethode: splijten, behuizingsafmeting: 1, kleur: lichtgrijs RAL 7035, Ethernet

Prijs:

Save money: Best price starts from {0} pieces!

Overzicht

Technische gegevens

Toebehoren

Toelatingen

Downloads

Artikelomschrijving

19"-spliceboxen van de FDX 20-serie, 1 HE, met uittrekbare lade, voor 12 x LC-duplex OM2, grijs, compleet gebruiksgereed (alles deskundig voorgemonteerd: 12 keramische koppelingen, 12 blindstoppen, 24 pigtails, 2 cassettes, 4 kammen, 1 cassettedeksel en 24 x glasvezel-verbindingsbescherming).
4 kabelinvoeren (aan de achterzijde) incl. 2 kabelwartels M20, meetprotocol en 19"-bevestigingsset.

Uw voordelen

  • uittrekbare lade met snelsluiting
  • lade eenvoudig uitneembaar
  • hoogwaardige afzonderlijke componenten
  • 100 %-controle inclusief meetprotocol
  • compleet gebruiksgereed voorbereid
  • 4 kabelinvoeren inclusief 2 kabelwartels
  • uitbreiding naderhand naar 24 x LC-duplex mogelijk
  • inclusief 19"-bevestigingsset
  • inclusief glasvezel-verbindingsbescherming
  • montagevriendelijk
logo logo

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 1418815
Verpakkingseenheid 1 stk
Verkoopcode ABNAIB -
Cataloguspagina Pagina 382 (C_2_2019)
GTIN 4055626151694
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 4.063,000 g
Douanetariefnummer 85389099
Land van herkomst DE (Duitsland)

PHOENIX CONTACT nv/sa

Minervastraat 10-12
1930 Zaventem-Keiberg II
+32 (0)2/723 98 11

Service

HIGHLIGHTS 2021

Creative solutions for a smart world

Ontdek PLCnext Technology

Al het goede van een klassieke PLC gecombineerd met een open source besturingssysteem. De mogelijkheden zijn eindeloos...

PLCnext Technology
Ontdek de controller van de toekomst
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback