FO-patchkabel - FOC-ST:PA-ST:PA-OM1:D01/2
1146509

OM1-duplex-jumper, multimodus, ST-ST, UPC-slipning, lengde 2 m


Produktdetaljer




Produkttype Prefabrikkert datakabel
Poltall 2
Stikkeroptikk ST/UPC-ST/UPC-pluggforbinder

Overføringsmedium Multimodusglassfiber

Varig bøyeradius 50 mm
Kort/varig bøyeradius 30 mm
Trekkfasthet kort/varig 70 N
Mekaniske spesifikasjoner
Pluggsykluser ≥ 500

Brennbarhetsklasse iht. UL 94 V0

Utvendig mål
Ytterdiameter min. 2 mm
Ytterdiameter maks. 4 mm

Tilkobling 1
Beskyttelsesgrad IP20

Ledningslengde 2,00 m
Ledningsvekt 5,30 kg/km
Ledningstype Glassfiber multimode
Ledningstype Zipcord
Kortbetegnelse kabel I-V(ZN)H
Ledningsoppbygging Bilde 8: Kabel
Ytterdiameter kabel 2,00 mm
Yttermantel, material LSZH
Yttermantel, farge oransje
Enkeltleder, antall tråder 2
Enkeltledere, diameter 900 µm
Varig bøyeradius 50 mm
Kort/varig bøyeradius 30 mm
Minste bøyeradius, montert fast 30 mm
Minste bøyeradius, montert bevegelig 30 mm
Trekkfasthet kort/varig 70 N
Varig tverrtrykk 100,00 N/cm
Halogenfri iht EC 60754-1/2
Oljebestandighet ikke motstandsdyktig mot olje, bensin, syrer og lut
Røykgasstetthet iht. IEC 61034
Flammebestandighet ja
Brannegenskaper Ingen korrosive eller toksiske branngasser
Fiberoptisk kabel
Antall fibre 2
Fiber Glassfiber
Fibertype Multimodusglassfiber 62,5/125 µm
Demping ≤ 3,5 dB/km (ved 850 nm)
Overføringsmedium Multimodusglassfiber

Omgivelsesforhold
Beskyttelsesgrad IP20
Omgivelsestemperatur (drift) -20 °C ... 60 °C
Omgivelsestemperatur (lagring/transport) -20 °C ... 60 °C
Omgivelsestemperatur (montasje) -20 °C ... 60 °C
Omgivelsestemperatur (installering) -20 °C ... 60 °C
Oljebestandighet ikke motstandsdyktig mot olje, bensin, syrer og lut

Brannegenskaper Ingen korrosive eller toksiske branngasser
Flammebestandighet ja
Oljebestandighet ikke motstandsdyktig mot olje, bensin, syrer og lut
Røykgasstetthet iht. IEC 61034
Standarder/forskrifter IEC 61300-3-4
RL: IEC 61300-3-6

Artikkelnummer 1146509
Pakkestørrelse 1 Stk.
Minimum bestillingsmengde 1 Stk.
Rabattgruppe 31BAB
Produktnøkkel ABNACF
GTIN 4063151137250
Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) 37,7 g
Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) 37,7 g
Tolltariffnummer 85447000
Opprinnelsesland CN


ECLASS

ECLASS-9.0 27061003
ECLASS-10.0.1 27061003
ECLASS-11.0 27061003

ETIM

ETIM 8.0 EC002607

UNSPSC

UNSPSC 21.0 26121600

EAC

Godkjennings-ID: B.01687

China RoHS Tidsrom for forskriftsmessig bruk: ubegrenset = EFUP-e
Ingen farlige stoffer over grenseverdiene

Dine fordeler

Omfattende testet i henhold til IEC 61753-122-2 og IEC 61753-1 Cat. C
Temperaturendringstest i henhold til IEC 61300-2-1
Vibrasjonstest i henhold til IEC 61300-2-1
Strekkstyrke for kabeltilkobling i henhold til IEC 61300-2-5
Multimodus-patchekabel med utmerkede optiske og mekaniske egenskaper for legging innendørs
Ideell i fordeleranlegg og for tilkobling av sluttutstyr
Brannbeskyttelse grunnet LSZH-mantel og UL 94 V0-komponenter
Interferometertester for hver etappe i sertifiseringsprosessen
I henhold til optiske og mekaniske industristandarder
Pluggforbinder med UPC-sliping for optimale dempingsverdier