RAD-ISM-2400-ANT-OMNI-6-0
-
Antenne
2885919
El-nr.:
6400592
El-nr.:
6400592
Rundtvirkende antenne for vegg- eller stolpemontering, 2,4 GHz, gain: 6 dBi, beskyttelsesgrad: IP67, tåler sjøvann, støt- og vibrasjonssikker, tilkobling: N (female), inkl. monteringsvinkel og stolpeklemmer, ATEX- og IECEx-godkjenning
Produktdetaljer
| Merknad for bruk | |
| Merknad for bruk | Kun for industriell bruk |
| Bruksrestriksjoner | |
| CCCex -merknad | Bruk på potensielt eksplosive områder er ikke tillatt i Kina. |
| Produkttype | Antenne |
| Leveringsomfang | inkl. monteringsvinkel og stolpebøyler |
| Karakteristisk stråling | Rundtstrålende |
| Effekt | 6 dBi |
| Vertikal åpningsvinkel | 30 ° |
| Horisontal åpningsvinkel | 360 ° |
| Polarisasjon | lineær vertikal |
| Frekvensbånd | 2,4 GHz |
| Frekvensområde | 2,4 GHz ... 2,5 GHz |
| Impedans | 50 Ω |
| Effekt maks. | 25,00 W |
| Stående bølgeforhold VSWR i 50-Ω-systemet | ≤ 1,80 |
| Tilkoblingsteknikk | |
| Tilkoblingstype | N (female) |
| Utvendig diameter | 25 mm ... 100 mm (Mast) |
| Sikkerhetstekniske data | |
| Inngangsspenning Ui | maks. 30 V |
| Inngangsstrøm Ii | maks. 600 mA |
| Inngangseffekt Pi | 0,5 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 27 dBm, gruppe II C) |
| 0,87 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 29,4 dBm, gruppe II B) | |
| 1,47 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 31,7 dBm, gruppe II A) | |
| Maks. indre induktivitet Li | trenger ikke å tas i betraktning |
| Maks. indre kapasitans Ci | trenger ikke å tas i betraktning |
| Høyde | 250 mm |
| Diameter | 22 mm |
| Utvendig mål | |
| Utvendig diameter | 25 mm ... 100 mm (Mast) |
| Material (Radom) | PC (glassfiberforsterket) |
| Material (Holder) | Spesialstål V2A |
| Material (Stolpebøyle) | Spesialstål V2A |
| Brennbarhetsklasse iht. UL 94 | HB |
| Tilkoblingskabel | nei |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Miljøforhold | |
| Beskyttelsesgrad | IP67 |
| Omgivelsestemperatur (drift) | -40 °C ... 75 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -40 °C ... 75 °C |
| Lufttrykk (drift) | 80 kPa ... 110 kPa |
| Vindhastighet | 220 km/t |
| CE | |
| Sertifikat | CE-samsvar |
| ATEX | |
| Merking | II 1G Ex ia IIC T6 Ga |
| Sertifikat | IBExU14ATEX1116 X |
| Merk | Følg egne installeringsanvisninger i dokumentasjonen! |
| IECEx | |
| Merking | Ex ia IIC T6 Ga |
| Sertifikat | IECEx IBE 14.0039X |
| Elektroniske anordninger på skinnegående kjøretøyer | |
| Støt (drift) | IEC 60721-3-4, 4M5 |
| Vibrasjon (drift) | IEC 60721-3-4, 4M5 Random |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Standarder/forskrifter | EN 60079-0 |
| EN 60079-11 | |
| EN 60079-26 |
| Monteringstype | Veggmontering |
| Stolpemontering | |
| Monteringsinformasjon | Utendørs- og innendørsområde |
| Artikkelnummer | 2885919 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Rabattgruppe | 31BDN2 |
| Produktnøkkel | DNN2Z1 |
| GTIN | 4046356146319 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 394,7 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 388,7 g |
| Tolltariffnummer | 85177100 |
| Opprinnelsesland | PL |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 19070105 |
| ECLASS-15.0 | 19070105 |
ETIM
| ETIM 9.0 | EC001698 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 43223100 |
| EU RoHS | |
| Oppfyller kravene iht. RoHS-direktivet | Ja (Ingen unntak) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-E
Ingen farlige stoffer over grenseverdiene
|
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Ingen stoff med en masseandel på over 0,1 % |
| EF3.1 klimaendringer | |
| CO2e kg | 8,855 kg CO2e |
Kompatible produkter
-
NBC-COX-CNM/0.5-S/COX-CLM - Koaksialkabel 1340130
-
NBC-COX-CNM/1.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340131
-
NBC-COX-CNM/1.5-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340133
-
NBC-COX-CNM/2.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340135
-
NBC-COX-CNM/3.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340136
-
NBC-COX-CNM/5.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340137
-
CN-UB-70DC-6-BB - Overspenningsvern 2803166
-
RAD-ADP-N/F-N/F - Adapter 2867843
-
BAR-ANT-N-N-EX - Antennebarriere 2702198
-
NBC-COX-CNM/0.5-M/COX-CNM - Koaksialkabel 1340122
-
NBC-COX-CNM/3.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340123
-
NBC-COX-CNM/5.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340124
-
NBC-COX-CNM/10.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340125
-
NBC-COX-CNM/15.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340126
-
RAD-ADP-RSMA/M-RSMA/F-90 - Adapter 2904790
-
RAD-TAPE-SV-19-3 - Værbeskyttelsesbånd 2903182
Dine fordeler
Optimalt egnet for stasjonære 2,4 GHz applikasjoner
For bruk på potensielt eksplosive områder
Tåler sjøvann
Ofte søkt
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo