ANT-OMNI-868-01
-
Antenne
2702136
Rundtvirkende antenne for vegg- eller stolpemontering, 868 MHz, fordel: 4 dBi, beskyttelsesgrad IP67, tåler sjøvann. tilkobling N (female), inkl. monteringsvinkel og stolpeklemmer, ATEX- og IECEx-godkjenning
Produktdetaljer
| Merknad for bruk | |
| Merknad for bruk | Kun for industriell bruk |
| Bruksrestriksjoner | |
| CCCex -merknad | Bruk på potensielt eksplosive områder er ikke tillatt i Kina. |
| Produkttype | Antenne |
| Leveringsomfang | inkl. monteringsvinkel og stolpebøyler |
| Karakteristisk stråling | Rundtstrålende |
| Effekt | 4 dBi |
| Vertikal åpningsvinkel | 30 ° |
| Horisontal åpningsvinkel | 360 ° |
| Polarisasjon | lineær vertikal |
| Frekvensbånd | 868 MHz |
| Frekvensområde | 868 MHz ... 870 MHz |
| Impedans | 50 Ω |
| Effekt maks. | 15,00 W |
| Stående bølgeforhold VSWR i 50-Ω-systemet | ≤ 2,00 |
| Tilkoblingsteknikk | |
| Tilkoblingstype | N (female) |
| Utvendig diameter | 30 mm ... 45 mm (Mast) |
| Sikkerhetstekniske data | |
| Inngangsspenning Ui | maks. 30 V |
| Inngangsstrøm Ii | maks. 600 mA |
| Inngangseffekt Pi | 0,79 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 29 dBm, gruppe II C) |
| 1,38 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 31,4 dBm, gruppe II B) | |
| 2,34 W (Maksimal HF-inngangseffekt, 33,7 dBm, gruppe II A) | |
| Maks. indre induktivitet Li | trenger ikke å tas i betraktning |
| Maks. indre kapasitans Ci | trenger ikke å tas i betraktning |
| Høyde | 620 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Utvendig mål | |
| Utvendig diameter | 30 mm ... 45 mm (Mast) |
| Material (Radom) | PC (glassfiberforsterket) |
| Material (Holder) | PC (glassfiberforsterket) |
| Material (U-skrue) | Spesialstål V2A |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Miljøforhold | |
| Beskyttelsesgrad | IP67 |
| Omgivelsestemperatur (drift) | -40 °C ... 75 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -40 °C ... 85 °C |
| Lufttrykk (drift) | 80 kPa ... 110 kPa |
| CE | |
| Sertifikat | CE-samsvar |
| ATEX | |
| Merking | II 1G Ex ia IIC T6 Ga |
| Sertifikat | IBExU14ATEX1116 X |
| Merk | Følg egne installeringsanvisninger i dokumentasjonen! |
| IECEx | |
| Merking | Ex ia IIC T6 Ga |
| Sertifikat | IECEx IBE 14.0039X |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Standarder/forskrifter | EN 60079-0 |
| EN 60079-11 | |
| Merk | Eksplosjonsbeskyttelse |
| Monteringstype | Veggmontering |
| Stolpemontering | |
| Monteringsinformasjon | Utendørs- og innendørsområde |
| Artikkelnummer | 2702136 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Rabattgruppe | 31NDNC |
| Produktnøkkel | DNC6A2 |
| GTIN | 4046356995863 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 497 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 482 g |
| Tolltariffnummer | 85177100 |
| Opprinnelsesland | TW |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 19070105 |
| ECLASS-15.0 | 19070105 |
ETIM
| ETIM 10.0 | EC001698 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 43223100 |
| EU RoHS | |
| Oppfyller kravene iht. RoHS-direktivet | Ja |
| unntak så sant de er kjente | 6(c) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-50
Du finner en artikkelrelatert deklarasjonstabell China RoHS på nedlastingsområdet for de forskjellige artiklene, under "produsenterklæring". For artikler med EFUP-E blir ingen China RoHS deklarasjonstabell utstedt, og er ikke nødvendig.
|
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Lead (CAS-nr.: 7439-92-1) |
| SCIP | 960ecf91-e715-450a-9d9d-c76a8be12acc |
| EF3.1 klimaendringer | |
| CO2e kg | 4,9 kg CO2e |
Kompatible produkter
-
NBC-COX-CNM/0.5-S/COX-CLM - Koaksialkabel 1340130
-
NBC-COX-CNM/1.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340131
-
NBC-COX-CNM/2.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340135
-
NBC-COX-CNM/3.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340136
-
NBC-COX-CNM/5.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340137
-
CN-UB-70DC-6-BB - Overspenningsvern 2803166
-
RAD-ADP-N/F-N/F - Adapter 2867843
-
BAR-ANT-N-N-EX - Antennebarriere 2702198
-
NBC-COX-CNM/0.5-M/COX-CNM - Koaksialkabel 1340122
-
NBC-COX-CNM/3.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340123
-
NBC-COX-CNM/5.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340124
-
NBC-COX-CNM/10.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340125
-
NBC-COX-CNM/15.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340126
-
NBC-COX-CNM/30.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340127
-
RAD-ADP-RSMA/M-RSMA/F-90 - Adapter 2904790
-
RAD-TAPE-SV-19-3 - Værbeskyttelsesbånd 2903182
Dine fordeler
Optimal for stasjonære 868-MHz-anvendelser
For bruk på potensielt eksplosive områder
Sjøvannsresistent
Ofte søkt
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo