ANT-OMNI-5900-01
-
Antenne
2701347
El-nr.:
6400587
El-nr.:
6400587
Rundtvirkende antenne for vegg- eller stolpemontering, 5 GHz, gain: 5 dBi, beskyttelsesgrad: IP64, tåler sjøvann, støt- og vibrasjonssikker, tilkobling: N (female), inkl. monteringsvinkel og stolpeklemmer
Produktdetaljer
| Merknad for bruk | |
| Merknad for bruk | Kun for industriell bruk |
| Produkttype | Antenne |
| Leveringsomfang | inkl. monteringsvinkel og stolpebøyler |
| Karakteristisk stråling | Rundtstrålende |
| Effekt | 5 dBi |
| Vertikal åpningsvinkel | 25 ° |
| Horisontal åpningsvinkel | 360 ° |
| Polarisasjon | lineær vertikal |
| Frekvensbånd | 5 GHz |
| Frekvensområde | 5,15 GHz ... 5,83 GHz |
| Impedans | 50 Ω |
| Effekt maks. | 6,00 W |
| Stående bølgeforhold VSWR i 50-Ω-systemet | ≤ 1,70 |
| Tilkoblingsteknikk | |
| Tilkoblingstype | N (female) |
| Utvendig diameter | 25 mm ... 100 mm (Mast) |
| Høyde | 130 mm |
| Diameter | 16 mm |
| Utvendig mål | |
| Utvendig diameter | 25 mm ... 100 mm (Mast) |
| Material | Glassfiberforsterket kunststoff |
| V2A | |
| V2A | |
| Brennbarhetsklasse iht. UL 94 | HB |
| Tilkoblingskabel | nei |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Miljøforhold | |
| Beskyttelsesgrad | IP64 |
| Omgivelsestemperatur (drift) | -45 °C ... 70 °C |
| Omgivelsestemperatur (lagring/transport) | -45 °C ... 70 °C |
| Vindhastighet | 220 km/t |
| Elektroniske anordninger på skinnegående kjøretøyer | |
| Støt (drift) | IEC 60721-3-4, 4M5 |
| Vibrasjon (drift) | IEC 60721-3-4, 4M5 Random |
| Annen bestandighet | tåler sjøvann |
| Monteringstype | Veggmontering |
| Stolpemontering | |
| Monteringsinformasjon | Utendørs- og innendørsområde |
| Artikkelnummer | 2701347 |
| Pakkestørrelse | 1 Stk. |
| Minimum bestillingsmengde | 1 Stk. |
| Rabattgruppe | 31NDN2 |
| Produktnøkkel | DNN2Z1 |
| GTIN | 4046356739399 |
| Vekt pr. stk. (inkl. forpakning) | 270,9 g |
| Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) | 270 g |
| Tolltariffnummer | 85177100 |
| Opprinnelsesland | PL |
ECLASS
| ECLASS-13.0 | 19070105 |
| ECLASS-15.0 | 19070105 |
ETIM
| ETIM 10.0 | EC001698 |
UNSPSC
| UNSPSC 21.0 | 43223100 |
| EU RoHS | |
| Oppfyller kravene iht. RoHS-direktivet | Ja |
| unntak så sant de er kjente | 6(c) |
| China RoHS | |
| Environment friendly use period (EFUP) |
EFUP-25
Du finner en artikkelrelatert deklarasjonstabell China RoHS på nedlastingsområdet for de forskjellige artiklene, under "produsenterklæring". For artikler med EFUP-E blir ingen China RoHS deklarasjonstabell utstedt, og er ikke nødvendig.
|
| EU REACH SVHC | |
| Henvisning til REACH-kandidatstoff (CAS-nr.) | Lead (CAS-nr.: 7439-92-1) |
| EF3.1 klimaendringer | |
| CO2e kg | 12,113 kg CO2e |
Kompatible produkter
-
-
NBC-COX-CNM/1.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340131
-
NBC-COX-CNM/2.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340135
-
NBC-COX-CNM/3.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340136
-
NBC-COX-CNM/5.0-M/COX-CLM - Koaksialkabel 1340137
-
CN-UB-70DC-6-BB - Overspenningsvern 2803166
-
RAD-ADP-N/F-N/F - Adapter 2867843
-
NBC-COX-CNM/0.5-M/COX-CNM - Koaksialkabel 1340122
-
NBC-COX-CNM/3.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340123
-
NBC-COX-CNM/5.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340124
-
NBC-COX-CNM/10.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340125
-
NBC-COX-CNM/15.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340126
-
NBC-COX-CNM/30.0-L/COX-CNM - Koaksialkabel 1340127
-
RAD-ADP-RSMA/M-RSMA/F-90 - Adapter 2904790
-
RAD-TAPE-SV-19-3 - Værbeskyttelsesbånd 2903182
Dine fordeler
Optimalt egnet for stasjonære 5 GHz applikasjoner
Sjøvannsresistent
Ofte søkt
PHOENIX CONTACT AS
Strømsveien 344; N-1081 Oslo